Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktorá špirála je najlepšia?

llilly

Baby totálne najlepšia špirála je AVON SUPERSHOCK. A to mám podpriemerné mihalnice-čierne nie sú,dlhé tiež nie,a husté už vôbec. SUPERSHOCK s nimi robí divy. Mala som veľa značiek- Rimmel,Maybelline, She, Astor,Loreal MaxFactor... Z MaxFactor som bola veľmi sklamaná. Mala som maskaru False Lash Effect. Vyhodila som za ňu 500 Sk- riasy mi ani len nevytočila a to tu už vôbec nebudem spomínať objem a ich predĺženie-veľmi zlé. Všeobecne však zastávam názor, že každej z nás sedí niečo úplne iné a čo je dobré pre jednu nemusí byť dobré pre inú. Radím však- jednoznačne AVON SUPERSHOCK!Možno si poviete, že vy skúšať nejaký Avon nebudete, ale neviete o čo prichádzate.

tiatia

ja som tiež spokojná s giordani gold od oriflamu ale podla mňa je skôr na predlženie ako na zhustenie :)(ešteže mam huste mihlanice)

levicaaaaa

ja som neuveriteľne prekvapená a spokojná s novinkou od Oriflame - Giordani Gold Lash Fascination Mascara... Genialna kefka, genialne mihalnice...

wendy29

Max Factor-False Lash EFFECT,vyskusala som ich dost aj od Maybeline,L.oreal,ale tato od MF je fakt super,sice je trosku drahsia ale hadam vydrzi.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ktorá špirála je najlepšia? - Fórum - ZDRAVIE.sk