Ktorá špirála je najlepšia?

tinnka

maybelline: colossal volume expres stoji okolo 10€ a bola som s ňou celkom spokojna
čo sa tyka maxfactor false lash effect - je super, teda aspoň ja som s ňou nadmieru spokojna

papaja

no ja mam ten avon supershock a teda u mna nic moc,taky sivy priemer,ale mne asi viac vyhovuju gumene aplikatory ale stetinove
no viem,ze si ju dost ludi chvali takze asi individualne ako vsetko

llilly

Baby totálne najlepšia špirála je AVON SUPERSHOCK. A to mám podpriemerné mihalnice-čierne nie sú,dlhé tiež nie,a husté už vôbec. SUPERSHOCK s nimi robí divy. Mala som veľa značiek- Rimmel,Maybelline, She, Astor,Loreal MaxFactor... Z MaxFactor som bola veľmi sklamaná. Mala som maskaru False Lash Effect. Vyhodila som za ňu 500 Sk- riasy mi ani len nevytočila a to tu už vôbec nebudem spomínať objem a ich predĺženie-veľmi zlé. Všeobecne však zastávam názor, že každej z nás sedí niečo úplne iné a čo je dobré pre jednu nemusí byť dobré pre inú. Radím však- jednoznačne AVON SUPERSHOCK!Možno si poviete, že vy skúšať nejaký Avon nebudete, ale neviete o čo prichádzate.

tiatia

ja som tiež spokojná s giordani gold od oriflamu ale podla mňa je skôr na predlženie ako na zhustenie :)(ešteže mam huste mihlanice)

levicaaaaa

ja som neuveriteľne prekvapená a spokojná s novinkou od Oriflame - Giordani Gold Lash Fascination Mascara... Genialna kefka, genialne mihalnice...