lekari mi lezu na nervy (alergie, dutiny ...)

...

nase zdravotnictvo je v keli, ale stale v urcitom pohlade lepsie ako napr.anglicke kde zijem.znama mala dlhodoby kasel.tu sa neda len tak ist k doktorovi, su u kazdeho GP/obvodny lekar/recepcne, ktore vam urobia schodzku, ale nie vzdy sa dostanete k lekarovi, kedze ti su velmi vytazeni/i napriek tomu prisnemu organizovaniu?//zrejme preto ze ozaj sluzia ako lekari 1.kontaktu-liecia vsetko, od alergie pokoznych problemov...ona mala schodzku so sestrickou a bez toho aby sa jej urobili akekolvek testy alergolog.alebo rtg pluc jej sestricka povedala ze ma astmu/zrejme z rodinnej anamnezy/a predpisala/tu mozu sestricky predpisovat urcite lieky, podla toho aky specializ.kurz si urobia/jej inhalator bronchodilatans.no kedze nepomohlo, tak isla znova k obvodnemu, ale uz k lekarovi a ten ju poslal na rtg pluc a objednal k odbornikovi.k nemu cakala 3 mesiace!!!!! a ked som sa jej pytala ci to nie je nejako vela povedala,ze /vies, tu ludia zomieraju na cakacich listinach/:-((ked som jej povedala,ze u nas mozes ist este v ten den k odbornikovi ak mas listok, tak ani sa jej nechcelo verit.povedala ze jedine co je dobre, ze ked uz ti nieco je vazne, tak su tu obornici, alebo ked mas uraz..

RNG

Na alergie-ti je v nadpise spomenute, je dobry quercitin(2x400 mg) vitamin C(esterc 3gramy) dumbier(1 gram cerstvy koren),curcumin(1 gram) a podobne.
Na zapaly dutin sposobene roznymi mikrobialnymi pomahaju vyplachy(spray) koloidnou striebornou vodou alebo "horkacom"(6 kvapiek GSE do deci vody)
Na kasel sposobeny nahromadenim vyluckov z nosnych dutin do priedusiek a pluc pomaha oreganovy olej(3x300 mg ,s jedlom!)

kosa

petra,
v teme PRAVDA O RAKOVINE-VITAMIN B17 mam taky bezny spor z ANDIE.
v podstate ako konzumenti-obcania-zakaznici=klienti nevieme co nam patri=ake mame prava.
a tie prava su veeelmi jednoduche- ZDRAVIE.
bohuzial, zatial vsetko za poslednych 60 rokov tak u nas fungovalo aby toho zdravia nebolo az tak vela a viac bolo problemov.
teraz, je len na tebe ako sa TY OSOBNE k tomu postavis.
alebo sa zacnes sama viac ucit( ano presne podla tamteho uja LENIN-a :ucit sa ucit sa ucit sa) a uvedomovat si tvoju poziciju v zivote, alebo sa stanes takym ciselkom v tomto cirkuse.