Tma pred ocami,krutenie hlavy

washita

Ja mam vysoky tlak a predsa sa mi to stava, hlavne vtedy ak sa nespravne stravujem a malo pijem alebo pijem sladke a jem sladkosti. Potom mi pisti v hlave a mam tocenie hlavy a slabost.

claudinka

Mne sa to tiez v poslednej dobe casto stava. Stojim a zrazu ma obleje pot, zatmie sa mi pred ocami a par minut to trva, kym sa dam zase dokopy.. a je to velmi neprijemny pocit, mat otvorene oci (priatel mi vravel, ze mam nenormalne velke zrenicky - rozsirene) a nic nevidiet dlhsiu chvilku.. mam 20 rokov a doteraz mi sa mi nikdy nic podobne neudialo, zato za posledny mesiac dvakrat. Cim to moze byt sposobene?

trinity

Nízky tlak, to je jasné, existujú jedny tabletky, volajú sa, že Gutron, oni pomáhajú len chvíľkovo, nie dlhodobo ako tie na vysoký, ja si ho dám keď cítim, že mi rapídne klesol, to je cca raz za mesiac a piť a piť a piť...

asika

tak tabletkami liecit nizky tlak to urcite nie! Ludia ktory maju nizky tlak sa dozivaju vacsinou vyssieho veku, takze je to skor plus. Tak ak je dost tekutin, tak snad uz len pohyb tomu pomoze, trosku si zacvicit alebo zabehat. A stava sa to aj mne, ale ja to uz neriesim zvykla som si nato. a ked som bola u svojej lekarky tiez hovorila ze ma hrozne nizky tlak ked vstala tocila sa jej hlava. Tak si isla robit kavu:-)

viki000000000

ja pijem dost...a stava sa mi to stale ked vstanem...ked rano vstanem alebo ked cez den sedim a vstanem....a co pomoze na nizky tlak?.....okrem nejakych tabletiek

asika

zatmenie pred ocami a krutenie hlavy po vstati, to je jednoznacne z nizkeho tlaku. Treba vela pit. ale to uz tu vsetko spominali:-)))

chezya

Myslite ze by som mala ist hned ku gynekologovi aby mi zmenil tabletky ked mavam mensie zavraty?? Neviem z coho to moze byt ale celkovo mam pocit ze je mi nejak inak odkedy beriem tabletky ...