Poradite...???

Príspevok v téme: Poradite...???
bananka

Ahojte, viem ze tato tema sem moc nepatri ale potrebovala by som poradit..Budem jednym znamym opatrovat dieta a oni mi ako odmenu daju za to peniaze..Keby som to potrebovala niekde dokladovat ako ze mam urcity prijem a oni by mi pisomne potvrdili ze opatrujem ich dceru za taku a taku odmenu, bolo by to pravne v poriadku?Nemusela by som za to ja alebo oni dovazat dan?ODMENA za pracu nie je zdanitelna alebo ano?Ani to netreba nikde hlasit?Poradte prosim, je to surne..Dakujem moc

bananka

Ja viem..ale asi ste ma celkom nepochopili-vysvetlim to normalne-vec sa ma tak, ze si chcem kupit istu vec na splatky a potrebujem doklad o tom ze pracujem, inak samozrejme nic z toho..A kedze sa mi rysuje tato praca-opatrovanie, chcela by som tych manzelov poziadat aby mi na papieri potvrdili ze im tolko a tolkokrat do tyzdna na tolko a tolko hodin opatrujem dceru za odmenu, aby mi napisali akoby kontrakt.A zaujima ma ci by som potom ja alebo oni nemohli mat z toho vyhlasenia problem, ze ma nikde nenahlasovali ani za mna nic neodvadzali a ja som tiez nic neodvadzala ani sa neprihlasovala..Vedeli by ste mi niekto v tomto poradit?

ethela

moja,keby každý odvádzal za takéto "maličkosti "dane.....tých pár korún čo ti dajú,to je ako pozornosť...