FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: bolave podkozne vyrazky :( help

Pridať do obľúbenýchOdpovedaťObnoviťHľadať "bolave podkozne vyrazky :( help" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Krása
    sisulka25.08.07 13:38??.??.83.253

Poradte mi ako sa mam zabvit vyrazok, ktore mi nikdy poriadne nezmiznu a ked sa znovu spravia tak na tom istom mieste a poriadne bolave a tvrde. normalne citit taku gucu. asi to mam poriadne hlboko pod kozou a bolo by treba to poriadne precistit, ale ako?

• lencok101.01.09 21:41??.??.42.32

ja som mavala taketo bolave vyrazky, zistili mi helicobacter pylori, moze to byt jedna z pricin

• milano01.01.09 20:49??.??.234.175

mam stale akne a neviem sa ho zbavit :( ku kozrej sa ist bojim a pride mi to trapne :( a to tam ako mozem normalne prist a povedat ze mam akne a ona mi nieco na to da ???? prosim HELP \\\"!!!! :(

• oblak29.03.08 21:05??.??.83.212

Ano aj mne sa robia riadne tvrde guce, na dotyk dost bolestive, a neviem co s tym mam robit, vytlacit sa to neda, riadne to navrie a po par dnoch sa to opat vstrebe a za par tyzdnov to tam mam zas, ale robi sa mi to iba na cele a sem tam aj na brade, prosim pomozte

• jatiez25.08.07 22:33??.??.242.199

Problem moze byt nielen zvonku, ale hlavne z vnutra, mozno by si mala zmenit zivotospravu, pit vela tekutin, byt na cerstvom vzduchu, hlavne sa vyhybaj korenistym jedlam, takisto paradajky a jahody su alergeny, sama po case zistis, co ti nerobi dobre. Mne sa plet zlepsila aj po vysadeni mlieka a mliecnych vyrobkov. No a pomaha aj HAK, velmi.

• malinka25.08.07 20:36??.??.202.194

elwin: to je bohuzial tiez mozne, ale ja som mala pocas cca 7 mesiacov pokozku ako babetko, nikto by nepovedal ze mam akne

• jiji25.08.07 16:01??.??.53.129

sisulka hlavne si ich nevytlacaj, po tychto hnusobach ostavaju jazvy. Chod ku koznej, da ti nejake antibiotika alebo Roaccutane..

• elwin25.08.07 15:50??.??.206.20

malinka a ten Zineryt ti prestal ucinkovat az po tych 9 mesiacoch? lebo ja ho mam iba 2 a mam pocit akoby mi uz nezaberal

• malinka25.08.07 15:00??.??.202.194

Ja som mala akne II. stupna, teraz je to o cosi lepsie, nevim ci to bude zinkom co uzivam, alebo slnkom, ci liehom, alebo pitnym rezimom, ale je to obstojnejsie. Kozna mi velmi nepomohla - s vynimkou 9 mesacneho predpisovania Zinerytu, ktory zabral, ale jakmile prestal ucinkovat nevie mi pomoct. Chystam sa k akejsi sukromnej koznej, mamka od kolegu pocula, ze je lepsia nez bez kozne, ale aj drahsia.

• elwin25.08.07 13:50??.??.206.20

chod s tym ku koznej, to mas mozno to take akne vyssieho stupna, na to dostanes take tabletky ktore ti pomozu 100 percentne

Nový Príspevok

NOVINKA! Odteraz môžete ku každému príspevku vkladať aj obrázky.

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov. Pridaním príspevku do diskusného fóra potvrdzujete, že ste si prečítali a súhlasíte s pravidlami diskusného fóra

Článok dňa

Inzercia

15% zľava na kontaktné šošovky.

15% zľava na kontaktné šošovky.

Kontaktné šošovky s 15% zľavou od wallet.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

DERMOXEN s rastlinnými výťažkami je určený pre mužov aj ženy v každom veku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch