mam ho nechat?

Príspevok v téme: mam ho nechat?
malinka999

chodime spolu rok, po cely cas(co som zistila predvcerom ked sommu citala stare rpcky) si pisal s par babami ktore balil a spraval sa k nim akoby bol zalubeny., a take, cmuky cmuky, fuuuj, mne teraz fravi ze to bolo iba tak, vraj si len nieco dokazoval....vraj to bolo iba tak, mna lubi a nikdy ma nepodviedol...lubim ho nikdy sa mi nestalo ze by som ho pri niecom prychytila okrem tohhto, co mam robit? mam cho nechatM

ememors

mne sa to tiez stalo rozisla som sa snim aby si uvedomil ako mi ublizil..nechcala som ho trapit a potom som sa k nemu vratila...no a na pokec som mu zakazala chodit

lily171717

moja zlata, ja mam tiez podobny problem, teda ze milujem svojho chalana celym srdcom, je to takisto uzasny chalan, ale od zaciatku prazdnin si nasiel kamosku s ktorou chodieval von kym bola tu na prazdninach. strasne ma to bolelo, pocula som, ze s nou aj nieco ma, ale on to popieral, vraj len velmi dobra kamoska,tak som sa mu snazila uverit...Ale kedze ho strasne milujem, tolerovala som aj to...////ak za to naozaj stoji odpust mu to! "nie je hanbou sklamat sa,ale nedoverovat" :)

linduska...

urcite sa s nim nerozchadzaj ked urobil chybu prvy krat.no daj mu jasne najavo ze nabuduce mu to tak lahko neprejde aby si nemyslel ze aj nabuduce sa to vyzehli.moj priatel to tiez urobil a ked som na to prisla tiez to lutoval a potom urobil este vacsiu somarinu o ktorej nechcem hovorit a aj tak sme spolu no mal na male.chcela som sa s nim potom rozist ale dojalo ma ako velmi mu to bolo luto,plakal ako male dieta a nechcel sa s tym zmierit.teraz tam uz ani nepachne.nedovolil by si sa ani prihlasit na ten chat

zase ja

presne, som mu to zakazala, on to lutuj, nechape naco to robil, ale bojim sa ze mu to bude chybat,,,,stale na to myslim, zistila om to v den mojich narodedňnin, a na oslave som stale plakala, aj on dokonca, ale teraz par dni tpotom som hotova ked ho visidim, stale si ho predstavujem ako s s nejakou stretne a........... ach strasne mi jr luto, ze to takto dopadlo, je to super chlapec,ach :(((

anjelik

Ked ta nikdy nepodviedol a ani ti neublizil a ani sa s tymi babami nestretava, tak mu to len zakaz a budte dalej stastni.