Tabletka po escapelle

Príspevok v téme: Tabletka po escapelle
m.

Mali sme nechraneny pohl.styk..a vcera mala dostat kramy a meskaju jej zatial jeden den.bol som kupit tabletku az na 3den(asi tak po 60hod od styku)od Soboty vecera.zaberie escapelle???malo by sa to dat do 72hod.newadi ze to neni co najskor? Sme zufaly...ako by sa malo prejavit ze zabrala?zatial len slabe tlacenie v podbrusku citila.Dakujem

m.

som rad ze ste prispeli k teeme.priatelke to newyvolalo ziadnu menstruacii,a prave v den ked ju mala dostat sme dali tu tabletku.

qiu

ale aj tam navštív gyn aby si si bola istá že niesi tehotná... nemáš začo že sa ti venujem nato je tu to forum... tak držím palce... papa

escapelle

no ved prave=)dakujem ze sa mi venujes.bolo to druhy den po menstruacii co sa nam stala nehoda s kondomom a tabletku som uzila cca po 24 hod,dufam,ze sa mi nic nestane bo ak hej,tak to by bola sakra nahoda=(ja si potrat neviem predstavit,by som to psychicky nezvladla asi,takze to u mna moc nepripada v uvahu

qiu

práve si pozerám ten príbalový leták. niečo sa tam píše že ak ti mešká 5 dni tak máš isť za gyn. Ale neviem teraz či to mysleli po užití alebo normálne...hmm

pre qiu

nic konkretne tam o tom nie je napisane,ale viaceri pisali,ze dostanes umelo vyvolanu menstruaciu,dufam,ze to nie je podmienka=(

pre qiu

viem,ze je nastastie mala pravdepodobnost=)ale umelo vyvolanu menstruaciu som nedostala,co to znamena?musi byt ci nemusi?uzila som escapelle