PROSIIIIM PORADTE SOM ZUFALA

Príspevok v téme: PROSIIIIM PORADTE SOM ZUFALA
dada123

Prefarbila som si vlasy ciernym palette shampoo chytilo mi to na cierno-modro.Chcela by som tmavo hnedu.Prosim poradte aku farbu mam pouzit aby mi to chytilo.a este vydela som v reklame ,schwarzkopf brillance luminance, je to specialna farba pre tmave vlasy ktora poskituje zosvetlanie a farbenie v jednom kroku bez predchadzajuceho odfarbenie myslite si ze by to fungovalo aj u mna???

daaf

tak vyskusaj tu luminance,ale budes mat flakate vlasy viem to lebo som ju mala a vysledok bol hrozny Alebo chod kadernicke ale vide ta to draho,alebo skus citron zriedeny vo vode po zmyvani

elle

Ahoj Dada, podla mna tento problem ti pomoze vyriesit dobra kadernicka...sama si s tym uz nic nerob, lebo to moze byt aj horsie..vela stastia :-)

dada123

daaf nechcem cakat kym sa mi zmyje lebo to bude trvat aspon mesia a nechem nosit na hlave cierno modre vlasy.chcela by som aspon taku tmavo hnedu

daaf

musis ratat s kazdou farbou ze nechyti tak ako na krabicke Kazda farba chyti tmavsie,cierna urcite nechyti na hnedo Ta ktoru spominas zosvetluje ale nebudes to mat rovnomerne,na tvojom mieste by som pockala kym sa vyzmyva,aj ked palette drzia dobre