aknecolor

monasax

pentium tak potom nemáš až takú mastnú pleť ako ja.Niekde som čítala že pod aknekolor by sa nemal dávať krém(ide o to vysušiť pleť) ale určite nič nepokazíte ani s krémom. Kludne si daj hydratačný krémik, nie z mastným zložením.

poliewoocka

Aknecolor stoji 70,- skk.
Ja mam s nim dobre skusenosti,normalny make-up si davam len pod oci.Ani aknecolor si neroztieram na celu tvar,ale len na T-zonu(na celo nemusim,mam ofinku)a roztriem uplne do stratena.No kazdy vecer si do pokozky vtieram aj extra virgin olivovy olej,aby sa pory neupchali a plet bola hebka.A pod aknecolor si davam nejaky hutnejsi mastnejsi krem,hlavne teraz v zime.

pentium

monasax=)mam dost mastnu plet,ale kede si dam len tak knekolor nasucho tak potom mi ju velmi vysusi....
a nerobia sa od aknekoloru dalsie vyrazky?

domush

ja tiez pouziwam aknecolor som zatial spokojna az nato ze mi wysusuje plet....nemam wyrasky moze mi to poskodit plet???

diana

ja si bez aknekoloru neviem predstavit zivot...mam take strassne akne az to pekne neni a uz mi kamosky hovoria ze si ho aj do hrobu zoberem...nezakrije mi to samozrrejme tak akoby som chcela ale uurcite lepsie jak ine make-upy...a este k tomu je aj liecivi

evi4

nepoužívajte aknecolor ak nemusíte ... radšej si dávajte make-up s nizkym krycím faktorom... pokožka potrebuje dýchať.. ja som si aknecolor upchala celú tvár a začala som mať veľké problémy s akné... kosmetička mi povedala že aknecolor je to posledné čo by som mala používať radšej treba nechať pokožku dýchať

lilien

tak neviem aj ja potrebujem radu...dnes akurat mi kamoska dala aknecolor thak a celkom dobre sa mi to pacilo a ani alergicka som nebola lebo ja na vacsinu takyx makupov som tak neviem je to dobre?ja mam skor taku zmiesanu plret a vyrazok vela nemam iba obcas