Syndróm dráždivého čreva

TinM

Ahojte,
mam vela znamych, ktory mali podobny problem, pripadne problemy s travenim, crevnou mikroflorou a podobne az kym sme neobjavili jeden produkt, REVITALIZE - ktory ma priaznive ucinky na optimálnu funkciu črevného traktu, zmierňuje napätie a únavu, čistí a detoxikuje telo.Obsahuje vitaminy B6 a B12, které prispievajú k energetickému metabolizmu a optimálnej hladine cukru v krvi. Vápník, obsiahnuty v aloe, posilňuje funkciu tráviacích enzýmov. Regeneruje crevnu mikrofloru a stara sa o nu nepretrzite. My sme ho objavili tu: www.facebook.com
naozaj vrelo odporucame kazdemu, kto ma akekolvek crevne problemy.

eviany

zdravim. neviem ci sem dakto este chodi na toto forum ale ak ano tam mi kludne napiste..ja mam syndrom drazdiveho creva od 14r.nevedeli mi nic zistit len teraz. a to mam uz 26r.som na tom dost zle.nemozem nikam chodit ked niekam cestujem tak kazdu chvilu chodim na zachod..a pri tom nemam z toho stres a ale neviem to ovplyvnit..bojim sa zamestnat, nakolko mam zlu skusenost..mavam casto krce a bolesti. nemozem skoro nic jest. som slaba. casto mam nizky tlak..nasli mi aj alergiu na mlieko ale mlieko ani mliecne vyrobky nejem uz roky..no stale nic..nijeko sa na tuto chorobu neliecim. doktor mi dal len nejake lieky proti bolesti ale nie vzdy pomozu..neviete ci sa da na tuto chorobu vybavit invalidny dochodok?je to trapne,nebojim sa prace. vystriedala som ich viac. ale bohuzial nikde nebol zamestnavatel nadseny.nakolko som nevedela vydat zo seba 100% pracovnej cinnosti.a nemozem cestovat.

RNG

Janka, psylium, enzymi a collostrum je sposob liecenia pripadov, ako Tvoj.
Menej produktov z jemnej muky, viacej celozrnnych.
Zmen probiotikum, stran sa na cas mlieka a mliecnych produktov

janka

Ahojte, ja som uz z toho zufala, pred polrokom mi posledny z asi 10 doktorov ktoreho som navstivila diagnostikoval funkcnu poruchu creva. Vsetko to zacalo v juni minuleho roka. z jedneho dna na druhy mi prislo strasne zle, mala som hnacky a tak ma hospitalizovali v nemocnici. Tyzden som mala brutalne hnacky po tyzdni ma poslali domov ze to salmoneloza nebola, ze som vlastne uuplne zdrava. ALE NEBOLA SOM. Hnacky sa opakovali, kazdy den som chodila viac nez 7x na WC. Absolvovala som vsetky vysetrenia pocnuc retroskopiou, irigoskopiou aj kolonoskopiu, uzivala som tolko roznych liekov, ale stale ma naduvalo, stale som mala hancky. Vysetreniami mi nic nezistili a tak konecna diagnoza znela funkcna porucha criev. Je to strasne, drzala som vsetky mozneee diety, jedla probiotika ale nic sa nezmenilo. Neviem si rady. Ked mam k tomu nahodou aj stresy kvoli skole alebo praci tak sa to este viac stupnuje, mam brutalne krce tak si davam ibuprofen. Najhorsie vsak na tom celom je, ze sa mi zda, ze mi uz nic nepomoze. Prosim ak sa niekto dostal z podobneho ochorenia, mohol by mi napisat a poradit co mam robit, lebo ja uz takto zit nechcem:( za ten rok som schudla 8kg

očianka

rng,ale je draha a na to kvantum,co jej denne zjem mi nestaci penazenka.niekedy som "ziva" len cokoladou.pravda,okrem nej si dam hodne zeleniny,jedla nekombinujem,aby som nezatazovala travenie,doobeda casto ovocie,ale aj tak to asi nestaci.

RNG

Obcianka, zvykni si na zdravu horku cokoladu(90% kakao, nemusi byt velmi tmava=spalene kakaove boby, vtedy je najzdravsia a nie je velmi horka)

tatiana3

No dobre a u mňa to čo môže byť? Občas ma trápi plynatosť, ale s hnačkami alebo zápchou problémy nejako nemám. Len niekedy, to asi každý.