prehltanie

..braňo....

Ja som chalan a ochutnal som sa je to také bez chuti trošinka slané proste skoro bez chuti nie je to zle neviem prečo Vás z toho až tak napína. Ale tak ja nefajčín nepijem takže možno aj preto.
Veď choď na ňu postupne že najskôr iba do úst a nech vypľuje a tak veď ona zbadá že to niee je také zlé, maximálne že toho môže byť veľa tak nech niečo sexy vypustí ústočkami a nech ochutná iba trošku... :)

prehltacka

Ja som svojmu byvalemu prehltala ako kon, ani raz ma o to nemusel prosikat a vies ako sa mu to hnusilo. Nechal ma

sexipílka

ppp maš naprosto pravdu. Je to velká škoda vyplúvať. Je to vzácny bioprodukt. Ja mam priatela rada celého!

danuska123

SMAJLINKA to iste ja :D apodla mna sa to neda nijak ovplyvnit asi mame citlive brusko alebo co no ale proste potom to prezenie...je to zvlastne a neviem ako s tym dalej , lebo priatel ama rad ak papam .... a tak povedala som mu preco to zrazu odmietam..a moj zlaty, pochopil :)

marisssa

ked papa priatel vela ananasu,tak ano:-) ale on ma nikdy nenuti do toho..ked sa aj spravi do pusy, necaka,ze to zjem.kludne to mozem ist vyplut..respektuje to