sex odzadu do vaginy...baby ako ste na tom

bofg

no je to fakt trapas... ale potom som nieco precitala na internete, nieco partner... zistili sme, zze sa to stavaa hocikedy a ak sa nam to stane nahodou aj teraz, tak sa nad tym klen pousmejeme a ideme daaal:))

lola03

no budeme si davat teda velky pozor aby sa nam nestal taky TRAPAS, to by sme urcite neprezili a pukli by sme od smiechu alebo by sme sa cudovali ze odkial ten vzduch je nie ? ha ha ha ha ha boze....

bofbgwg

hmm:) zo zaduuu je to super, len niekedy to boli... ale to staci len zmenit uhol vniknutiaaa:) no a baby, davajte si bacha... pri tejto polohe sa vam moze dostat dnu vzduch a ked vyde von, je to dost neprijemny zvuk:) asi poznate kazda:) inac tato poloha je strasne super

Denz

achmedak- vsetko bude fajn.........
A mat ho dlhsi....s tym su len starosti vacsie.
Vtedy musis davat pozor,aby to partnerke nesposobovalo bolest,ale ty ho mas v pohode.
tak sa pust do toho:)

aluska

moj zlaty a ty si myslis ze zena ma aky ten otvor dole dlhy?40cm?ked si si neni isty, tak to nerob, zbytocne sa nestrapnuj...neni si na to moc zrely podla mna..

achmedak

asi ma zbabrete ze tu nejde o dlzku a tak ale mne to neda proste chcem to s priatelkou od zadu ale mam ho kratky 14 cm neviem proste ci to pojde alebo nie aky je vas nazor?bude ho vobec citit?