potrebujem poradiť:( prosim

heilly

sjella;...tak je to ho viacej, ale najprv mi buši silno srdce asi tep 120,potom ma oblieva studeny pot,ruky sa mi trasu a je mi zle na zvracanie a uz len s toho sa zlaknem a neiem sa ukludnit a začne mi byť ete horiše..a po takej polhodine jak si lahnem a ukludnujem sa to prejde..a niekedy sa mi to stava ked sa preberem zo sna v noci :(... kazdy mi vravi že to je hlavne zo psychiky že si to sama nahovaram:(

monika1122

ahojte chcela by som sa spytat, ci niektora nahodou neviete, ci sa Tantum rosalgin predava aj v Nemecku..Alebo aspon nieco podobne...Velmi pekne dakujem za odpoved

kata 31

Bola som na sterilizácii v auguste. Napriek tomu, že všetci mi povedali, že laparoskopiu spravia cez pupok a bude to neviditelná ,ja mám 1,5 cm červenú jazvu pod pupok. Je to normálné? Bude stále červená? Bude to vidno stále? Za odpoved Vám vopred velmi dakujem!

RNG

Anjelina 3, mas na vyber, alebo jest jedla obsahujuce viac zeleza(maso niektore zeleniny ) alebo brat aspon nejaky doplnok zeleza.
Ak si na obmedzujucej diete, prestan.
S nizkym hemoglobinom je slaby prenos kyslika do tela a tym vsetky funkcie oslabene. Vyroba energie, imunita, regeneracia atd.

anjelina3

Dobry den, poradte mi prosim ako sa mam stravovat, ak mam nizku hladinu hemoglobinu v krvi , je to niejake riziko ak sa stale znizuje...????

nezábudka

ja tiež mávam stav uskosti a plaču ,mne pomože sa vyrozprávať ,ale začínam mať pocit že tým otravujem okolie ,alebo píšem a mnohým to ide možno na nervy a ja sa cítim menejcenná