Hrcka (?) na semenikoch

HARLEM

Prosim vas poslať na tento email ten predtim už neplati. Dobry deň mam taky problem pred par rokmi som mal problem z hemeroidmy preliečil som to no občas sa trocha priznaky vratia najme v zime.Ale teraz mam taky problem v rozkroku v okoly ľaveho semenika sa vytvoril urvar asi ako valček môže mať asi tak do 1cm priemer začina asi dva cm od zadku a tiahne sa okolo semenika môže mať tak 4-5 cm dlžku a vyzera ako dive mäso alebo podkožny tuk ani neviem presne. Je to take citlive na dotik a trochu boly ked dlho sedim na bicikly a sem tam aj na stoličke. mam to už asi 4 mesiace a eštš sa mi v rozkroku vytvara take niečo jak pot alebo maz po oboch stranach niekedy až popraska pokožka a potom to stipe. dam si na to masť na zaparenini a nachvyľu sa to strati, ale nemôžem sa mazať cely život. teraz mam tiež problem z hemeroidmy začinam mať popraskanu kožu okolo konečnika až krvacanie iba take bodky na papiery nie krv v stolici. Skuste my poradiť prosim čo to asi je či len nafuknuta zl. žila alebo niečo važnejšie.Ďakujem

HARLEM

Dobry deň mam taky problem pred par rokmi som mal problem z hemeroidmy preliečil som to no občas sa trocha priznaky vratia najme v zime.Ale teraz mam taky problem v rozkroku v okoly ľaveho semenika sa vytvoril urvar asi ako valček môže mať asi tak do 1cm priemer začina asi dva cm od zadku a tiahne sa okolo semenika môže mať tak 4-5 cm dlžku a vyzera ako dive mäso alebo podkožny tuk ani neviem presne. Je to take citlive na dotik a trochu boly ked dlho sedim na bicikly a sem tam aj na stoličke. mam to už asi 4 mesiace a eštš sa mi v rozkroku vytvara take niečo jak pot alebo maz po oboch stranach niekedy až popraska pokožka a potom to stipe. dam si na to masť na zaparenini a nachvyľu sa to strati, ale nemôžem sa mazať cely život. teraz mam tiež problem z hemeroidmy začinam mať popraskanu kožu okolo konečnika až krvacanie iba take bodky na papiery nie krv v stolici. Skuste my poradiť prosim čo to asi je či len nafuknuta zl. žila alebo niečo važnejšie.Ďakujem

apato

Čaute mám takú otázku má tá varikokela alebo nejaká hrcka na semenniku spojitosť s plodnosťou?? Môže to mať za následok postihnutie dieťaťa alebo nejaké iné následky?? Prosím vás o rýchle a skóre odpovede... Dosť to potrebujem vedieť :)

konczovka

Dobrý deň,chcem sa opýtať či mi niekto nevie poradiť.Manžel má na pravom semeníku ( tak nejak naboku ) hrčku s priemerom 1cm,môže to byť niečo vážne?Obávam sa,že ho k lekárovi nedostanem:-(,bojím sa oňho.Za prípadné odpovede ďakujem.

Leonardo1

Ahojte mám 12 a na ľavom semeníku som si objavil takú malú hrčku,nebolí ma ani vobec nič len neviem čo to je a dosť sa bojím.

volger

Zdravím. Vo veku asi troch rokov mi zistili niečo v tom zmysle, že ľavý semenník je nejak "viac v tele" ako by mal byť, odstránilo sa to operáciou - semenník vyšiel viac "von." Avšak ľavý je tak asi o 1/3 menší ako pravý. Pričom na ľavom, úplne naspodu semenníka som si nahmatal nejaké tvrdé, ako keby žily a nad pravým semenníkom malú hrčku. Myslíte že varikokela? Som zúfalý, ďakujem.

peterooo

ahoj,pred par rokmi som si nahmatal na semennikoch gulocku,ona je vlastne umiestnena tak vstrede tzv. nadsemennikom ktora nebola a nieje bolestiva do teraz .trocha sa zvetcsila apreto by som sa chcel dozvediet viac .vdaka