Chlapi

Príspevok v téme: Chlapi
morella

Neviem sa zbaviť hnevu, že chlapi sú svine, neviem si predstaviť život bez nich, ale nedokážem im odpustiť, že sú takí bezcitní a bez ženského pohľadu na život. Viem, že nesmiem hádzať všetkých do toho istého vreca, ale nedokážem sa zbaviť hnevu, ktorý ma zvnútra zožiera a ničí. Bože,čo mám robiť????

morella

No jasné, som rada, že aj chlapi sa ozvali, ako inak sa obraňujú, je to normálne, chlapi, ste dobrí, ale bohužiaľ dobrých je vás málo. Aj keď náhodou existuje ten pravý, verím, že hej, tak neexistuje monogamný vzťah, to je zase realita. A čo sa týka svadby, do kelu ja sa chcem vydávať, prečo nie? Aj keď je doba neprajúca takýmto záležitostiam, tak chcem a chcem a chcem.

kiika

mam za sebou rozvod. Oznamenie o rozchode bol z minuty na minutu, sok.
teda dovolim si niekolko rad, pre tie , ktore sa chystaju na sobas.
1.n nedajte sa zatlacit do pozicie sluzky v domacnosti pol na pol
2. myslite na svoju karieru. Nedajte sa ukecat, ze najskor muz a potom ja. Stratite roky a po rozvode ste nula s min. platom a deckami na krku.
3. nadalej si pestujte svoje konicky, manzel moze byt tiez pri detoch, nie ??
4. nechajte si darovat na kazdy sviatok nieco cenne-zlato. Po rozvode nebude hola ako mys, tak ako tisice slov. zien.
5.nezaskodi, si obcas potichy preverit, ci sluz. cesta bola len sluzobna... a pod.
6. ak mate male podozrenie, skuste na tom popracovat..nadajte sa prehovorit, ze sa ti to len zda..alebo on by to nespravi.

viac ma teraz nenapada.
Ak vas zacne podvadzat, treba ho vyhodit. Ale dobre je, o tom vediet skor a urobit kroky, tak aby vas potichu neokradal predtym, nez sa info dostane von a aby ste sa zariadili takticky. vam ostanu deti a oci pre plac...takze sa chytte rozumu.

robo:)))))

lea22... to ze ti nejaky chlap, alebo chlapi ublizili nie je dovod aby si nas hadzala do jedneho vreca. To ze si spoznala samich curakov (ze sa tak musim vyjadrit) to je smutne, ale nie sme vsetci taki. Ja nehovorim ze som svaty, len sa snazim vysvetlit ze aj vy dokazete clovku ublizit. Vas problem je v tom, ze sa cez to tazsie prenasate, ale ani my to nemame jednoduche. Urcite sme skor nachylni k nevere, ale to neznamena ze vsetci. Preco posudzujes cele stado podla par chorych kusov? Podla coho beries tu istotu ze my bezcitne svine? Moja zlata by si sa cudovala, akurat my to dokazeme ovela lepsie skryvat a dusit v sebe. Rad by som s tebou prebral tuto temu, tak kludne mi napis na mail, a mozeme si vymenit pohlady na vec, mozno aj na konkretnych pripadoch. Prajem pekny den

lea22

ale tak to netvrdim kazdy robi chyby a svata som neni tiez ale v zivote som nepodviedla..nevravim ze som neublizila...ale urcite nie v takej miere...ak sa to rata za ublizenie,ze niekto ma mal rad a ja som to necitila takze som nic si ani nezacala...ale porovnaj to percento zien ku chlapom ktore podvadzaju...a najviac sa mi paci ked chcu kontrolovat zenu, zakazovat zabavu s kamaratkami...asi sudia podla seba ako by to mohlo dopadnut....vies co mi povedal moj kamarat,ked sme sa bavili o podvadzani...aby som ho nesudila, ze by som sa este divila,keby som videla jeho kamaratov, ze on este nieje najhorsi....a s kludom povedal ze kto robi co by mal a to ma frajerku 7rokov...neviem ci sa ja hram na svatu ale toto nemam za potreby....

kiki

Ja som sice zena, ale nemyslite ze to prehanate. Ved aj zeny podvadzaju, znicia vztah, klamu, vyuzivaju, ci nie? Ved sa zamyslite a zistite, ze mozno ste aj vy uz niekomu ublizili, a ci sme my zeny sväte? Urcite nie, tak to tu nerozdelujte na chlapov-svine a zeny-zneuzivane uboziatka, ved to je hlupost.

frontman

lea22, mas spravny nazor.
muzi su naozaj taki, a to uplne vsetci.
samozrejme, je rozdiel v tom, do akej miery to robia.

yeah

Lea urcite mas pravdu, ludia zacinaju zit volnejsim zivotnym stylom, k tomu asi patria aj zalety...je to smutne a zvratene ale trend je taky. Ostava len verit a dufam, ze stretnes toho praveho, asi treba mat aj kus stastia...

lea22

mozno raz najde netvrdim...ale to mam cakat dokedy...vies kolky mi rozpravali,ze su iny a dristy a uz som konecne zacinala verit ze to tak je a ukazali sa v pravom svetle...uz niesom ziadna najivka neverim ziadnemu aj ked slubuje a rozprava ze je iny...inak paradox ti co to najviac rozpravaju ze su ini su najhorsi...z vlastnej skusenosti....niekedy to zistis co je zac za tyzden,niekedy bohuzial za par rokov...stale sa to len horsi...kedysi take svine byvali len krasny chlapi,ktorych chcela kazda,ale teraz uz aj ti ktory nevyzeraju najlepsie...skusala som polavit od narokov ale bolo to to iste...neviem kam sa to dostavame...

yeah

Ja by som zas vedel dat dost prikladov, ze aj muzi vedia lubit a byt verni. Nepotrebuju si dodavat sebavedomie zaletmi za inymi zenami. Ide jednoducho o zodpovednost, uprimnost voci partnerke. Pre mna je nepredstavitelne, ze by som podvadzal svoju zenu/partnerku a tvaril sa akoze sa nic nedeje.Jednoducho treba si dobre vybrat mile damy...muzov je dost vela a urcite spomedzi nich sa najde niekto, kto bude verny, zodpovedny a aj sympaticky pre Vas...