FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: pečeň šetriaca dieta

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "pečeň šetriaca dieta" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    karkulka13.09.07 10:25??.??.101.198

Poradí mi niekto pečeň šetriacu diétu? Vďaka

• majkamaj26.02.09 21:33??.??.10.253

ahoj valika64, mas cas na chvilu?moj mail macickan@azet.sk.

diky:))

• majkamaj26.02.09 21:31??.??.10.253

Caute ludia, viem, ze ste tu uz dost pisali o tych dietach na pecen, ja s tym potrebujem konkretne poradit, resp. si nejaky zoznam spisat...vedel by mi niekto poradit alebo odporucit, kde na nete takyto konkretny zoznam najdem?dakujem..moj mail macickan@azet.sk...pa

• RNG23.05.08 18:34??.??.251.181

mastne jedla su tazke na pecen a vyprazane je skodlive pre kazdeho. Tam su znicene spalene oleje a karcinogeny(dechty) zo spaleneho jedla.

• RNG23.05.08 16:07??.??.251.181

Zhruba 20% choesterolu dostavame v strave. Ostatok sa vyraba v nasej vlastnej peceni z prebytkov cukrov. Tj za vysoku hladinu cholesterolu a triglyceridov v krvi su zodpovedne hlavne "rychle" cukry. Najhorsi z nich je vyrabany z kukurice(kukuricne sladidlo, zvacsa fruktoza) ktory sa az 95% skonci v peceni na vyrobu tukov a triglyceridov a nie vo svaloch na vyrobu energie, ako glukoza.
    Takze treba sa vyhybat kukuricnemu syrupu(high fructose corn syrup) rafinovanum cukrom a jemnum bielenym mukam, ktore sa zmenia v zaludku velmi rychlo na cukry.
    Policosanol reguluje v peceni vytvaranie cholesterolov a triglyceridov velmi ucinne

• marthinna23.05.08 15:50??.??.124.16

RNG, dakujem ti za radu. A nevies co by som mala jest a acomu sa vyhybat, aspon priblizne. Viem, ze nemam jest mastne a vyprazane jedla, ale iba to alebo este nieco a naopak, co by som mala jest???
    Dakujem

• RNG23.05.08 15:42??.??.251.181

Marthinna, je jeden vyborny doplnok, ktory znizuje vyrobu cholesterolu v peceni aj triglyceridy v krvi. Je to vytazok z listov cukrovej trstinu pod menom Policosanol. Davkovanie je od 10 mg do 40 mg denne, podla potreby

• marthinna23.05.08 15:33??.??.124.16

Mozete mi niekto pomoct?

Doktor mi povedal, ze mam zvyseny cholesterol a tuk v krvy. Vraj by som mala drzat pecen setriacu dietu. Vie mi niekto poradit, ze co to znamena? Co by som mala jest a comu sa mam naopak vyhybat.

Dakujem.

P.S.: ozvite sa mi na 17-tina@azet.sk

Este raz DAKUJEM a cakam...

• Valika6413.09.07 15:51??.??.43.107

karkulka, z akého dôvodu chceš šetriacu diétu na pečeň? Mám osobnú skúsenosť, napíš mi na mail ak máš záujem.

• RNG13.09.07 13:16??.??.251.181

Na regeneraciu a cistenie pecene bol v roznych temach spomenuty ucinny protokol dr Berksona

• karkulka13.09.07 10:54??.??.101.198

karkulina@centrum.sk. Ďakujem naan

• naan13.09.07 10:40??.??.54.87

Jednoduchá - nesolit,nejesť mastné, nepiť alkohol.Ale na Regeneráciu pečene sú veľmi dobré tabletky včeleho peľu + šťava z aloe vera,100 % odskúšané. pošli mi meil a podrobne vysvetlím,

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraktik Z.Gašperák

Chiropraktik Z.Gašperák

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

30% zľava na detské sprchovacie gély a tekuté mydlá Saponello.

30% zľava na detské sprchovacie gély a tekuté mydlá Saponello.

Detská rada s 30% zľavou od wallet. Neutrálne ph pre hebkú detskú pokožku.

^ Späť na vrch