Dusivý kašeľ

myis

Moja kolegyna kaslala v kuse. Mavala az take zachvaty. Ale aj tak to bola taka truba, nic s tym nerobila. Uz ju nikto nemohol ani pocuvat. Mlada baba, 21 rokov. Potom odisla

RNG

Na kasel je ucinny oreganovy olej(3x300 mg s jedlom!)je antimikrobialny a expektorant(cistic pluc)
Na zapaly miesto cibule pouzivam ucinnu latku z nej, Quercitin(2x400 mg).
Vonkajsie liecenia vnutornych problemov su prakticky neucinne.

linduš

no asi budem musiet, lebo hoci mi nic nie je, nemam teploty, nic neboli, uz ma to drzi 2 tyzden...dakujem za rady skusim este nieco z toho a ked nepomoze, sup ku doktorovi :)

myis

Dokym nemas teploty a necitis na nanic tak sa nemusis bat.. Mozno podrazdenie. Alebo nieco na teba lezie. Vyskusaj to a ked nepomoze, tak chod k doktorovi. Urcite to nebude nic vazne.. Pravdaze, ak ta to uz drzi dlhu dobu, je lepsie ist k doktorovi

kasel

Skus na cajovu lyzicku krystaloveho cukru naliat alpu a to zobrat, alebo cibulovy sirup nakrajat cibulu na kruzky posypat praskovym cukrom dat do flasky, cibula pusti stavu a tu stavu po lyzicke brat. Alebo cmulat kôrku zo slaniny. Alebo vypit si trosku palenky aspon 40%.

myis

osup si vacsiu cibulu a rozkroj ju napoly. Jedny polovicku vloz do medu, tak aby tu cibulu ten med zakryl. Nechaj odstat celu noc a rano vypi tu stavu. Neboj, nie je to hnusne. Alebo druhy, urob si zmes z medu a masla a priloz na hrud (musis si to rozotriet na hrud a obalit sa nejakou latkou, najlepsie plachtovinou). Vela stastia