Odmieta sex - Poradte najmä muži

martineeyz

alebo preco si ty vlastne nemohla predtym?? lebo ak si mala niake zdravotne problemy ako napr. infekcia alebo tak, tak mozno mu je to neprijemne alebo sa boji ze to dostane aj on...

martin242

Ak si si neho nevšimlka problém s erekciou, tak je možné, že si ho prestala priťahovať, alebo je naozaj chorý alebo vystresovaný.
Riešením je úprimný rozhovor medzi vami, nič iné nepomôže.

maajjjo

Hmm to iste co robi tvoj priatel som robil ja priatelke.Preco? Mal som problem s Erekciou.Porozpravajte sa uprimne ci ta ma rad a ci chce s tebou este byt.Ak chce byt s tebou, tak nech ti vysvetli ake ma tazkosti

agina

Bud je chory, alebo ma psychicke problemy, alebo ma inu, alebo zistil, ze je homosexual.Nic ine a mudrejsie ma nenapada.

laco

aa zeny. preco by tam musela byt nejaka ina zena mozno len pochopil ze sex nie je to najkrajsie v zivote.ze su aj omnoho krajsie veci.

hello 26

ahojko, ja som mala podobný problém s mojim terajším priateľom, najprv sme to robili 3 x denne a 2x v noci a potom ma 3 tyždne odmietal, plakala som, bola som z toho hotova, skoro som sa zblaznila a potom z ničoho nič ho toprešlo a vratili sme sa do starych kolaji, nakoniec došlo aj k situacii ked sa mne vobec nechcelo a on bol z toho hotovy.... čo sa tyka tej jeho abstinencie nakoniec mi na to povedal, že si musel utriedit v hlave veci okolo bývalej a mal aj problemy v praci, takže skus ho nechať chvylu na pokoji a nic mu nevyčitať

smutnaa

genius,inuška: dakujem vam za rady... no skusim..aj som sa ho minule pýtala ale on mi len odpovie že mu neiej dobre že sa nedobre cíti.. a neviem sama čo si o tom mám myslieť:(..ja len dúfam že nikoho nebude mať :(

genius

Podla mna ma nejaky problem ktory ho trapi a preto odmieta sex..ved si to zober,ktory muz by odmietol sex?neverim urcite ma nejaky problem tak si z nim pohovor a uvidis v com je chyba ale ked vam to predtym klapalo tak urcite aj bude len v niecom je hacik..tot je moj nazor