PIERCING V PUPKU

tinna

ja som si dala piercing asi pred dvoma mesiacmi, aa..nicoho som sa nebala lebo som sa tesila, ale teraz sa bojim. zo spodnej casti mi vyslo nieco take ako dive maso, neviem co to je a mam strach nevem co s tym...nejaka rada?

barborka

ja som velmi tuzila po pearcingu v mojej 15....rodicia na to najskor frflali ale mna to nijak nezarazalo..aj mame som naznacila ze si ho dam.objednala som sa ale velmi som sa bala bolesti.ked sa cely proces skoncil vobec ma to nebolelo..len to trochu zastipkalo..ale horsie to bolo potom..prve dni sa mi to hojilo a bolelo to trochu..za 1 mesiac a pol sa mi na tom mieste urobila velka bublina ktora mi neustale hnisala.davala som si na to niekolkokrat denne repik ale nepomahalo..bolo leto a mne to stale hnisalo.raz ma to nastvalo a dala som to cele dole...zostala mi jazva potej gulicke ale som rada ze to nieje nic horsieho pretoze to vyzeralo s tou hnisavou bublinou strasne...:DD

fruity

ja osobne som ziadne problemy nemala,ano najskor to hnisalo ale potom to uz bolo fajn.a bolest?o tej sa hovorit vlastne ani neda.samozrejme ze to nie je prijemne,ale boliet to neboli.ak sa obavas o zdravie zapamataj si ze si treba vybrat kvalitny sperk,najlepsie z chirurg. ocele alebo z titanu:)

slavka7777

Ahojte ja žiaľ piercing nemám ale hrozne ho chem každý ma od toho odhovára že by si piercing do brucha nikdy nedali že sa mi tam natiahne koža....atd dalšie hlúposti...rodičia o tom ani nechcú počuť..rozmýšľala som nad tým že si ho dám potajomky ale tak to vyzerá že sa ich pokúsim prehovoriť.....čo sa týka piercingu HROZNE HROZNE HO CHCEM !!!!Ale bojím sa tej bolesti P.S. neznášam ihli neporadíte mi nejakú stránku kde by o tom písalo viac ????? PLEAS

karinka:)

ahojcek seciii..mam 14 a mam piercing uz od 14sept.a v pohodke som vymenila nausnicku uz po mesiaci...samotne prepichnutie myslim ze by som nenazvala bolestou ale skor neprijemnym pocitom..ale myslism ze nci toneni dalaby som si v pohodke este raz keby som mohla :)a ete daco..ono to nehnisa..jeto len zltkasty sekret kery sa musivy lucovat bo mas otvorenu ranu...heh tod vse papiq

kveti

Ahojte vsetci, ja mam pearcing uz rok a vobec ma to nebolelo, nevysla mi ani jedna kvapka krvi a absolutne mi to nehnisalo. Treba sa vsak on starat, myslim tym pravidelne cistenie emulziou na pearcing aspon trikrat denne.

edit

Ja mam piercing uz skoro 3 roky, samozrejme ze to boli, ved vam zaziva prepichuju kus koze..Len som chcela ze to o com tu vsetci pisete ako o hnise hnis nie je, je to prirodzena reakcia ked sa telo brani proti cudzimu telesu, hnis je ked sa vam tkanivo zapali...

shaylla

ja mam piercing asi od maja a poviem ti, ze ma to dost bolelo ked mi to prepichoval :) takze som dost prekvapena, ze nikoho to tu nebolelo do kelu to som vynimka ci co? :-))) Este stale to nemam uplne zahojene ale uz sa to lepsi. Takze sa radsej priprav aj na to, ze ta to moze trosku boliet ale samozrejme ze sa to da prezit :) Drzim palce :p

charlotka

ja mam piercing v pupku uz 2 roky,okrem ineho v nose a jazyku, prepichnutie pupku neboli, mne osobne to ani nekrvacalo a hnisalo mi to tak mesiac ale vobec ma to nebolelo! Zaklad je piercing z titanu (ne chirurgická ocel) a potom starostlivost co ti poradia v studiu! A nemas problem ;)

tania

baby,vobec sa nebojte piercingu.vsetci ma strasili ako strasne to boli,ale bolo to ulpne v pohode.sice prve 2 tyzdne mi to pekne hnisalo,ale to je normalne,je to zasah do organizmu,pravdaze neskodny.treba si to len pravidelne cistit a vsetko bude ok.a chlapom sa to velmi paci...