CHCEM TO ALE MOJ CHALAN ASI NIE!

phenomenon

žial dnes je to už bežné že baby chcú sex už ako 13 ročné. také potom v budúcnosti nebude nikto rešpektovať a chlapi ich budú využívať iba na sex. chvílu im to možno bude vyhovovať,ale potom keď budú chcieť mať normálny vzťah, tak si uvedomia že každý ich má za radodajky a budú lutovať...

Nikuska91

paneboze!!!!!!!Kolko mas rokov???Ty si asi neuvedomujes co je stratit pannictvo,vsak??To stratis len raz!!!Prvy,aj poslednykryt a ty to len tak prehajdakas s niekym s kym si len 2 tyzdne????A v takomto veku???????Sa preber!!!!Ako,sorry za krutost,ale toto dych vybija...Najprv si najdi niekoho koho mas skutocne rada a on teba rovnako...bud s nim riadne dlho aby ta naozaj presvdcil o tom,ze ta miluje a po velmi dlhom case spoznavania sa a zabavania sa do toho pustite..ale nie teraz!Sak by si to lutovala do konca zivota!To ti slubujem!

palsi

nechce, a to bud rada, lebo je asi jeden z tych normalnejsich. a bolo by normalne, keby to jeho nechcenie trvalo aj pol roka, lebo ste obaja velmi mladi a ste ludia, nie zvieratka, ktore sa na to nepotrebuju poznat aj vobec. takze sa spoznavajte, a tes sa z malickosti a nie z hrania na ocka a mamu, lebo tato hra moze mat nasledky, ktore by si urcite neodcenila v 15 ani 18 rokoch a tym je nechcene dietatko. ziadna ochrana nie je 100 percentna. viem to z vlastnej skusenosti. asi tolko. papa

denisa

Podla mna urcite chce....
... ist s tebou na zmrzlinu.
Ale poviem ti pravdu, keby som ja s niekym chodila 2 tyzdne a 2 tyzdne sa s nim hadala a udobrovala...
Tak by som ho poslala akurat tak k vode a nie pre zmrzlinu.