Kto nosil - nosi fixny strojcek na zuby?

Príspevok v téme: Kto nosil - nosi fixny strojcek na zuby?
depkaaa

Mal niekto taky problem ze mu horne zuby-ocne vyrastali z hora uplne z dasna a nemali miesto prist kam,lebo tie ostatne uz boli zaradene???Mam nosit strojcek na zuby a som z toho ulne na dne mam strasne depresie mozno si poviete ze som blba ale uz teraz som v dost zlozitej situacii a este toto???ja uz fakt asi nechcem zit..KOLKO BY SOM ASI TAKY STROJCEK NOSILA???o prachy nejde ide o viditelnost a dobu..HEEELP

noonaa

moja,to bolo davno..... cca 6 rokov dozadu,stalo ma to 2.000 sk,ale ked sa ti nahodou stratila jedna ta kocka,raz za cas sa to stalo,tak stala cca 150 sk,dorobenie novej

ivuska15

noonaa: ja som sa ta chcela spytat ze kolko ta asi tak stal ten priesvitny strojcek lebo aj ja si chcem dat ale radsej by som si dala ten presvitny ako ten normalny :)

noonaa

ja som mala strojcek cca 8 mesiacov a vysledok bol uzasny,trosku to tlacilo,kym som si zvykla,mala som ten priesvitny a tenunky drotik,takze si to mnoho ludi ani nevsimlo...a radsej teraz,ako na stare kolena..poznam par 30tniciek,kotre si teraz dvaju strojcek za strasne prachy
nemas sa coho bat:)

poliewoocka

Ja som mala tiez taky problem-ocne zuby uplne hore ako upirik:D a nikde miesta.Nosila som ho 2 roky,ale to som mala krive aj predne.Ak mas len vysoko horne ocne,mozno taky rok...nebud smutna,pre krasu sa trpi:) ale vysledok stoji za to!

silviaaa

depkaaa:ja mam presne take iste ocne zuby ktore mi vyrastali nad hornymi zubami tak mi vytrhli dve horne stvorky aby sa mali kam zaradit tie ocne a strojcek nosim 4 mesiace a ocne zuby mam uz zaradene medzi ostatnymi zubami a vyzera to pekne nelutujem to ze som si dala ten strojcek lebo tie zubky mam, uplne rovnme a pekne a podla mna je strojcek v mode sak ho nosi kazde druhe decko a som rada ze ho mam a niektory si ho vobec ani nevsimli napriklad moja babka si ho vsimla az po 3 mesiacoch ja ti radim aby si si ho dala ved tie 2 roky vydrzis a ak si ho nedas neskor to budes lutovat ze si mohla mat pekne zuby

alessi

ja som stojcek nosila rok, dalo sa to prezit. niektori si za cely ok nevsimli, ze ho mam. inak, momentalne to je tak bezne, ze by si nemala kvoli tomu stresovat. vysledok za to stoji. neboj