pre chalanov aj pre baby OTAZKA

hellfire

suhlasim s NANY, Ja taktiez pri milovani so svojou partnerkou vyskusam vela poloh. Pri jednom milovani, tak 5 - 10 poloh Ale najradsej mam polohy pri ktorych vidim ako vnikam do partnerky, resp. sledujem nase tela. Velmi ma to vzrusuje. A jednoznacne mam radsej sex pri takom slabsom svetle. MNAM :))

ejka666

aj ked som zastancom misionara kedze uz samotna poloha muza na zene mi pride vzrusujuca, nedavno ma uchvatila dalsia trosku narocna..ked ma partner drzi na rukach alebo opiera o stenu a tak vnika , je to akesi drazdivejsie.Nedavno sme vyskusali super vec - vibrator do analu a penis do vaginy.Bolo to velmi tesneee, okamzite a strasne silne.A niekolko krat za sebou.Vibracie sa prenasali aj jemu na penis a myslim ze ho to velmi vzrusovalo

michaela.kušnirova

asi budem staromódna,ale mne je ta naj stara dobra klasika alebo ešte oki je ked ja som hore.alebo ešte taky extremik v aute..myslim si že asi pre každeho je toto naj len sa to boji povedat,a radšej povie nejaky extrem a ked pride na lamanie chleba tak je mimo...

alz

podla mna je super ked baba klaci na kolenach je predklonená a ruky ma na zemi..a chalan do nej ide zo zadu jednou rukou jej hladí prsia a druhou klitoris..je to fakt super

1bambulka14

tak ako spominala Lulu11a...v aute je to super a ešte ked som hore ja...takže ja mam skoro vždy kvalitny orgazmus, ked som hore ja a môže to byť hocikde ;-))

nany

Mňa ku kvalitnému orgazmu neprivedie žiadna konkrétna poloha, ale mám odskúšané, že keď ten orgazmus hneď nepustím,ale sa ho snažím vždy tesne predtým oddialiť, tzv. tantrický tanec, tak je vyvrcholenie úžasné, ale ja som skôr za to prežívanie milovania, niekedy sa dokážeme milovať celú noc bez toho, aby som dosiahla orgazmus, skrátka sa hráme, keď už cítim, že to na mňa ide, tam prestane ja to predýcham a on ma môže znovu priviesť na tú hranicu a takto to opakujeme celé hodiny, je to úžasné, vtedy som ochotná vyskúšať všetko a všetky polohy, taká som vzrušená a orgazmus je už len vyvrcholeným toho všetkého.