Gewotherm infračervená podložka - skúsenosti?

matesko99999

Poprosím info ohladom podložky gewotherm.mám ju novu,mávam strašné problém z krčnou chrbticou.Poprosím o radu pomáha táto podložka a kolko krát denne ju možem použit.dakujem za rady.

anna kovanič

Ja tú podložku doma mám už asi 5 rokov a je vynikajúca!!! Nedala by som ju za nič. Úžasne vyhrieva (výborné v studených miestnostiach alebo vlhkých) a fakt pomáha uvoľniť celé telo. Myslím, že sa im to poviedlo a tie peniaze netreba ľutovať.

Diorka84

Predám nový vôbec nepoužívaný Infračervený matrac Gewotherm so zes technologoiu dáva sa bud na alebo pod matrac.
Rozmery:80x190
Použitie:
-degeneratívny reumatizmus
-artróza, chrbtica, platničky
-ranna stuhnutosť
-reumatizmus mäkkých časti tela
-podporuje zdravý spánok
PC bola 420€ teraz 250€ kon.andmartinka@azet.sk

Diorka84

Predám nový vôbec nepoužívaný Infračervený matrac Gewotherm so zes technologoiu dáva sa bud na alebo pod matrac.
Rozmery:80x190
Použitie:
-degeneratívny reumatizmus
-artróza, chrbtica, platničky
-ranna stuhnutosť
-reumatizmus mäkkých časti tela
-podporuje zdravý spánok
PC bola 420€ teraz 250€

Mark2000

Predam Gewotherm za super cenu povodna cena 400 eur a teraz 200 eur malo pouzivany skoro vobec cislo 0902 677 139

absta-košice

... doporučujem infrapodložku,pri
serióznom používaní,tzn.denne,pomáha.mám
49r.,po autonehode-chrbtica,som rád,že to
vymysleli.

anču

Ja mám tiež túto podložku. Priznám sa ani som ju nevyužívala,ale teraz v lete som mala úraz. Zlomená ruka v ramene, voperovaný klin a narušené nervy, takže sa mi nedá poriadne hýbať prstami a zápastím. Teraz by som možno túto deku aj využívala, ale neviem či ju môžem použiť, keď mám voperovaný klin. Nevie mi niekto poradiť?

vanika

zdravim vsetkych, my s manzelom pouzivame gewotherm asi dva roky, striedavo, na celu noc zapnuty na 1.stupen. obidvaja sme mali problemy s chrbticou, manzel s kolenami, ja s ramenami, kedze mame dve male deti, casto ich dviham a pod., gewotherm je nasim liekom, strasne nam pomaha, ked si vecer lahnem na gewotherm, ked ma uz vsetko boli, a som strasne unavena,gewotherm je uzasny, v momente sa citim super, svaly sa mi uvolnia, vobec sa nepotim na nom, zarueny super spanok, ak ma deti nezobudia :{
vrelo doporucujem, stal 12.000 sk
mama je lekarka, tiez ho pouziva, tiez dobre skusenosti,

jan boron

Dobrý deň, mám ešte dve nepoužité podložky gewotherm - rád predám.
Moje skúsenosti sú veľmi pozitívne, to teplo je veľmi účinné príjemne sa dá oddýchnuť.Moje číslo 0905483993