Ako sa Vam podarilo zoznamit sa a zbalit Vasu polovicku?

raf

Som zistil ze najdvolezitejsia vec ktoru treba mat,ak chce muz zbalit zenu je mentalna sila.(vobec netreba vela penazi,alebo velke bicepsy) a kto ju nema,tak nemoze mat dievca. zakon silnejsieho,tento svet je nespravodlivi:-))
cista vzajomna laska neexistuje,je to len boj(hlavne mentalnymi schopnostami) o priazen druhej strany a ja som pacifista.
A ani prava laska neexistuje, pretoze po svete chodi kopu potencialnych lasok.

lenka123

Ja som sa so svojim priatelom zoznamila cez internet - pokec.sk. Nikdy by som nepovedala, ze prostrednictvom internetu sa da nadviazat vazna znamost. No co uz, clovek sa uci cely zivot Netreba vsak zabudat na opatrnost, hlavne pri tychto zalezitostiach.
PS: pred 2 tyzdnami ma po 2 rokoch poziadal o ruku a som stastna. Nech to vyjde aj vam.

saxxana

S priatelom sme sa zoznamili cez net,nikdy som neverila, ze takato zoznamka funguje, tak som sa rozhodla to vyskysat a hned od prvej chvile sme si padli do oka a odvtedy sme spolu uz vyse roka.

orešanka

Teda to moje zozámenie je asi zatiaľ najbizardnejšie. Mňa dala moja mama na diskotéke strážiť môjmu manželovi. Ja som mala 17 a on 19 rokov, odvtedy sme spolu. Staroslivosť rodičov nepozná hrníc. Po 5 rokoch chodenia sme sa zobrali a v júli sme oslávili 8 výročie. Nemenila by som aj keď sa občas pochytíme. Ale to udobrovanie!

matka*

my sme sa vlastne zoznamili cez moju najlepsiu kamaratku,o ktoru moj priatel javil zaujem,ale ona nikdy nic s nim nechcela...akosi sme sa zacali stretavat,chodit spolu na kavu..a...bolo nam spolu uzasne a este stale aj je.. Ale stratila som,,najlepsiu,,kamaratku..no tisic krat by som tu urobila znova takto..zistila som zo to vlastne nikdy prava kamaratka nebola...a mam svojho truhlika:) pa

slniečko

Ja som moju lásku stretla na chate.Povedali sme si asi 5 viet.Zistil si moje tf.číslo a cez sms sme začali spolu komunikovať.Spoznávali sme sa a časom sme prišli na to ,že máme veľa spoločného.Začali sme sa stretávať a sme spolu veľmi šťastní.

nikaaa

mna zbalil on :) cez pokec...sme sli vonka ako kamarati,boli sme v meste a tam sa to nejak "zbehlo" :) ale bolo to super a stale sa moc lubimeee :)

marfuška

Ahojte.Moj manžel prišiel po mna,na katarínskej zábave,tancovat.Dobre sme sa bavili a ked ma nahováral na stretnutie na druhý den,tak som moc nechcela.Ale dala som sa uhovorit,že uvidím čo bude dalej.A odvtedy sme sa už nerozišli.Tento rok to bude 25 rokov od zoznámenia a 24 ako sme mali svatbu.A poviem Vám,nemenila by som.Aj Vám prajem vela štastia.