chudnime spolu

lianka

evul...no naozaj kokteily a sladke napoje skryvaju vs ebe velmi vela kalorii,to som zistila ked som ich prestala pit....a kedy mavas veceru?

evul

Pijem hlavne vodu :-D Neperlivu abo normalne z kohutika :) A cajiky... Sladke zbrndy mi moc nechutia, v lete som mala kofolu asi 2x, a nejak mi to nechyba :) No, a jasne - na nejakej oslave trochu vinka (u mna trocha=pol pohara, zvysok dopija moj chlap :-D), pripadne v koktejlbare nealko koktejl...ale fakt len obcas, bo sa to potom nepekne odzrkadluje na vahe...

lianka

no ved prave...mandarinka darinka ju zaujimala ano;o)))))a co pijes?nepytam sa,zeby som ti naliat chcela,ale aby som vedela;o))))))

evul

No, tak s tou mandarinkou...tak by som nechcela dopadnut ani ja :-D Len cloveka obcas prekvapi, ako z takych "nevinnych" potravin naskacu hodnoty...a potom sa cudujem, ze to nejde dole, potvora jedna :-D

lianka

evul...ano viem,raz za cas je potrebne odhadnut to hej;o))))najma ked mi priatel nosi sladkosti;o)))))som mu hovorila,ze nech mi radsej nieco nizkotucne donesie

lianka

no mne sa zda,ze jem akurat,nejaka baba tu minule chcela pocitat kalorie mandarinke...tak dopadnut nechcem,dakujem;o)ale viem,ze to s nami myslis dobre;o))

evul

lianka, to bolo adresovane skor tinuske... A jasne, kusok raz za cas nevadi, len je treba davat bacha na to "raz za cas" :)