Vosk na vlasy

poliewoocka

Davaj si ho len na konceky alebo na jednotlive pramienky,ktore chces zvyraznit.Nikdy nie na celu hlavu ako gel alebo tuzidlo,bude to mat mastny efekt.

nicoletha

to silvaa:no ja vzdy mam take obdobie za raz si vlasy zehlim dlhsi cas a potom zas take obdobie ze si ich nechavam prirodzene vlnite...no ale ani mne nevydrzia vlasy vyrovnane,ked je vlhko...to je fakt hroza potom....ja len teraz zistujem tu na tomto fore ze co a ake pripravky pouzit,lebo som skusala viac ale nic tak extra nepomaha

silviaaa

aha.....ja uz mam doma tolko pripravkov na rovne vlasy a nic nepomaha ani zehlicka ked si ich vyzehlim tak mi nevidrzia rovne ani 3 hodiny a ked je vlhko to je katastrofa.tak som sa na to vykaslala a od vcera som si nechala kucerave vlasy a je to celkom v pohode

nicoletha

to silvaa:...no ja mam tiez take trochu vlnite vlasy a vyrovnavam si ich...no a pocula som ze po vyzehleni vlasov ked si ho dam na vlasy tak mi ten spravny tvar dlhsie vydrzi...v skratke pouziva sa na tvarovanie ucesu,nieco podobne ako gel a le vosk drzi vlasy pevnejsie

Slaninnka

Ja si kupujem taky polo tuhy a poriadne ho roztriem v dlaniach a davam si ho na konceky vlasov,je potrene odhadnut aj spravne mnozstvo.