Aknenormin

Príspevok v téme: Aknenormin
fero99

BOL SOM U KOZNEJ,A TA MI UZ KONECNE CHCE PREDPISAT AKNENORMIN,LEN ESTE MUSIM IST NA KRVNE TESTY...POVEDALA,ZE SA NEMAM BAT VEDLAJSICH UCINKOV,AZ NA SUCHE PERY..A TIEZ POVEDALA,ZE MALA PACIENTA,KTOREMU NESKUTOCNE POMOHOL ROACUTTAN...MYSLITE SI ZE JE LEPSI ROACUTAN AKO AKNENORMIN? ALEBO JE TO JEDNO? LEBO VIEM,ZE ZA AKNENORMIN SA VRAJ NEDOPLACA NIC...PROSIM PISTE TI KTORI STE SA LIECILI AKNENORMINOM,ALEBO ROACUTANOM...A AKO PREBEHALA VASA LIECBA,TI KTORI O TEJ LIECBE STE LEN POCULI,NEPISTE..DAKUJEM

LilLienka

ahoj, ja sa práve liečim aknenorminom, lebo kamarátke fakt pomohol už po troch mesiacoch vyzerá podstatne dobre, no a ja ho beriem chvíľu, ale pleť je oveľa krajšia, jedine suché pery mám strašne, ale to nevadí, balzamy z Yves Rocher alebo od Biodermy to napravia;)

Nikinka2212

Ja som sa liecila Roacuttanom asi rok.. no spokojna som vôbec nebola. Tvar sa mi ani vôbec nezlepsila a navyse som zacala odpadavat s cim bolo spojene mnoho dalsich zdrav. problemov. To bolo asi ked som mala 15-16.. teraz mam 20 a dostala som aknenormin, tak som zvedava...

tpch

Ak je vyrazka hnisava, ma bielu hlavicku, vydezinfikuj kozu a prepichni tu bielu cast injekcnou ihlou (kupis v lekarni, vyber si tenku), jemne(!) stlac okolie a odsaj papierovou vreckovou.Potom vydezinfikuj.
A neboj sa-na zaciatku Aknenorminovej kury sa to casto prechodne zhorsi. Prve zlepsenia casto badat az po 6 tyzdnoch. Vydrz.

Monii

nevytláčaj nič, ked už to máš velmi hnisavé tak len potiahni kožu od seba a to čo pojde von daj preč, ale nešprtaj sa v tom, ostane ti jazva

Žoldy

Ja beriem aknenormin len 4. deň a dosť sa mi zhoršila pleť. Po tvári sa mi vyhodili hnisavé vyrážky, čo sa mi vyhadzujú iba pred menštruáciou a neviem či ich môžem vytlačiť alebo nie.

zemoko

Zdravim.

Beriem aknenormin presne 14 dni akne mi pomaličky mizne ale mam strasne suche pery inak ziadne vedlajsie ucinky vsetko robim ako doposial chodim plavat cvicit a setko je ok:)

jajkafr

ahojte
ja užívam Neotigason... vlastne musím, nie je to kvôli akné... to je liek tej istej skupiny ako aknenormin alebo roacutan čiže retinoid základnou zložkou je však iná látka... nežiadúce účinky majú však asi rovnaké ... u mňa sa prejavujú takmer všetky beriem ho niečo vyše mesiaca... mám suché pery, kožu, šúpem sa ako had, vlasy mi vypadávajú v chumáčoch mám ich viac v posteli a vo vani ako na hlave, mám strašne suchú pokožku hlavy a strašné lupiny a chrasty, v ústach mám afty a celé ústa ma štípu, tiež mám bolesti kĺbov a chrbtice, a strašne citlivú pokožku dokonca sa mi zhoršila aj alergia a objavil sa mi ekzém na celom tele, ktorý som doteraz mala iba na dlaniach :( vysadiť ho nechcem, pretože ochorenie, kvôli ktorého ho beriem je dosť vážne... ale kvôli akné by som ho do seba určite dobrovoľne ani nasilu netrepala

vednemamprez

ja som aknenormin pred dvoma týždňami doužívala, bola som na krv a v pondelok idem ku kožnej :)...6 mesiacov som do seba pchala tie tabletky ale už mám pokoj :)

aja05

Janka, zatial len mierne bolesti hlavy, ale to len obcas,bolesti chrbta, suchšie oči, hlavne pery a uz sa mi aj plet vysusuje a pomalicky supe, ale nic hrozne a tvar mam krajsiu o nieco.