Ako nasadit kondom?

Príspevok v téme: Ako nasadit kondom?
zuzulik

Ahojte...s priatelom sme sa nedavno prvykrat milovali...vsetko slo krasne:-) na druhy den sme to chceli skusit opat,no bol problem s nasadenim kondomu...asi do polky penisu to slo hladko,potom uz tazsie,no problem je na konci-pri koreni...posledny usek na zapevnenie nejde nasadit :-( vynicili sme tak 2 kondomy a zo sexu aj tak nic nebolo :-( na druhy den to iste-cely vecer bol krasny,no na konci sa to opat tymto pokazilo a zo sexu nic:-( moj priatel je uz z toho nestastny a hlavne nervozny,ved uz ked nasadzujeme kondom a vidi,ze to opat nejde,klesne a je po vsetkom :-( neviete mi nejako poradit?:-(

AdamKrt

jalenja:

tak druhy raz pouzivajte Pharmatex + kondom. Ked sa roztrhne, nic sa nedeje. Samotny Pharmatex je riadne ucinny.

AdamKrt

jalenja:

tak druhy raz pouzivajte Pharmatex + kondom. Ked sa roztrhne, nic sa nedeje. Samotny Pharmatex je riadne ucinny.

jalenja

ahojte...
a ked zena nemoze antikoncepciu?tak potom je na rade kondom...ale,do frasa ked sme to dnes s priatelom robili sklzol sa a priatel sa urobil do mna...pouzili sme durex,teraz mi nie je vsetko jedno...
nikdy nie je 100% ochrana...

zvedava0891

vyskúšajte si to s priateľom najlepšie keď budete mať čas .... možno by ste to mohli brať ako zaujímavú predohru :)

majdo

jehooo,ja neviem na co pouzivate s priatelkou kondom!...ja ho nepouzivam nikdy a je to ovela lepsie,ako s nim...kondomy su na ho..o.spravny muz ho vie vytiahnut vcas!

cicuska29

skúste kúpiť väčší kondóm. heh potom to určite pôjde. a to ako ho nasadiť musíš zistiť sama s tým ti nikto nepomôže ja som tiež pri prvom sexe nasadzovala priateľovi kondóm a bolo mi fees trapne. ale naučila som sa to a už som zručná heh neboj sa pôjde to