veľmi sa bojím

Príspevok v téme: veľmi sa bojím
boja

Ahojte,včera som si našla hrčku... na chrbáte, v krížovej oblasti, na pravej strane... V poslednej dobe som dost vytazena, celkovo sa už istú dobu necítim fit, mám problémy s chrbticou - pri pravej lopatke, s tŕpnutím pravej ruky, opúchaním pravej uzliny v krku a pod. Bola som s chrbticou aj u neurológa, vraj mi nič nie je, iba stuhnuté svalstvo a postačia vraj na to masáže. Takže som už k lekárovi nešla, lebo som videla, že je to zbytočné, hoci mávam veľké bolesti.. v sobotu som skoro ani z poslete nevstala... Včera som zas bola celý deň na nohách, začali ma večr bolieť kríže a keď som si ich chcela rozmasírovať, zistila som, že najväčšia bolesť ide z tej hrčky, ktorú som tam našla. Myslela som, že to je len stuhnutý sval a že to prejde, ale je tam aj dnes... Zajtra pôjdem k lekárovi, ale strašne sa bojím... viem si predstaviť, že dnes ani nezaspím, musím na to stále myslieť :-( prosím, nevie nááhodou niekto, čo to môže byť? nevydržím to do zajtra :-(

radovan

Potreboval by som poradiť som 17-ročný chalan a mam problémy s chrbticou a doktor mi zakazal robiť cvik kotrmelec.A chcel by som poradiť, že či by sa niečo nenašlo aby som tie cviky mohol robiť.Mam ciele vo svojom život a chcem si ich splniť.Ďakujem za odpoveď

zdenka

dnes som nbbbbbbola u lekarky a ta mi povedala ze mam bielkovinu v moci a krv na jeden krizik poradte m co mamm robit zajtzra budu vysledky a bojim sa

boja

jana123, dakujem... som uz celkom ok, az na to, ze od vcera mi zas trpnu koncatiny a mam krce, ale snazim sa nestresovat a nesledovat sa tolko... tu hrcku si zatial asi nedam prec, najradsej by som bola, keby sa nejak "rozpustila" :-D neskor uvidim, ak by sa zvacsila... dakujem moc, dufam, ze aj tebe je uz lepsie

jana123

boja ahoj, no vidis to, si v poriadku. Inak aj mna napadlo,ze to moze byt tukova hrcka. Ak ti to bude prekazat,tak si ju daj odsat. Moj otec mal taku na chrbte a tiez mu ju dali odsat.
ak si mala vysledky krvi v poriadku,mozes byt kludna :-)

boja

ahoje... bola som u lekara po vysledky, vraj mam krv v poriadku, ziaden zapal tam nevidi, takze som zdrava.. no neviem... a ukazala som mu tu hrcku, povedal, ze to je len tukova hrcka, tak dufam, ze ma pravdu a ze ma neodflakol :-( ale ono by to predsa bolo vidiet na krvy, ak by to bolo nieco zle... zatial mi celokm pomaha magne B6, tak som taka kludnejsia...

nyna

Nebojte sa tolko.Tie panicke zachvaty, ako strach a busenie srdca, su koli nespravnemu dychaniu. Je to koli stresu. A teraz je jesen, ktora je sice krasna, ale tazka, pre vsetkych. Niektori si to ani neuvedomuju, ale na jesen mavaju viaceri depky. Su smutni a je im do placu, a nemaju na to ani pricinu, alebo su nervozni a nahnevani na cely svet. Jediny liek na to ako premoct depresiu je smiech. Treba sa smiat, alebo skor rehotat kedykolvek,hlavne ked ste najsmutnejsi.Pozrite si nejaku komediu, namiesto kriminalky.Treba prepnut. Strach je len pocit, ktory si vyvolavame sami.

jana123

kup si este mast IBUHEPA - ma v sebe latku ibuprofenum, tato mast je podla mna najlepsia. Inak boja aj ty mavas panicke zachvaty? Strach,busenie a tak..?