bradavice

iiiii

lucia to si fakt mala aj v konecniku? ako hlboko a ako si to zistila? citala som, ze to sposobuje aj rakovinu konecnika, tak si daj na to pozor a kontroluj. ako sa to da zistit? to ti robilo nejake problemy vo vnutri creva alebo ti to zistili nahodne ze to mas vnutri konecnika lebo to bezne nevysetruju

paulína

Ahoj Lucka, moc dakujem za odpoved. Gynekologovi mozem ist az buduci tyzden, tak som uz dost nervozna. Velmi dufam, ze to, co som na sebe objavila, nie je toto. Citam vsetky mozne clanky a vies ako to je, clovek sa potom boji este viac...

lucia biresova

Ahoj Paulinka,ja som tie bradavice mala apoviem ti,ze neboli iba vonka ,ale mala som ich asi 50 ks aj v konecniku a zopar aj vo vnutri v posve.Museli ma dva krat operovat ale stale sa mi to vracalo a tak mi doktor povedal,ze by bolo dobre keby mi pichali injekcie ,ktore sa volali INTRON A ,ale poistovna mi to nechcela ani na viacero prosieb mojho doktora a tak som si to mala platit sama.Stalo to 30000sk ,ale nastastie sa nasla doktorka ,ktora tie lieky dostala a nemala ich komu dat a tak ich dala mne zadarmo a odvtedy som mala pokoj asi rok ,ale teraz sa mi obcas jedna,alebo dve vratia,ale tie sa daju vypalit a zatial sa vobec nerozmnozuju tak aspon to ma tesi.Tiez mam virus HPV a doktor mi povedal,ze to je ako herpes ak sa ti to raz dostane do tela,myslim tie bradavice,tak sa ti budu vzdy ked budes mat oslabeny organizmus vracat.Asi som ta nepotesila,ale ,mozno ty to az take nebudes mat ak to vobec mas.

Lu

paulína

Precitala som niekolko clankov o tom, ze virusom HPV sa da nakazit aj inak ako pohlavnym stykom, len neuvadzaju ako... Neviete niekto odpoved na toto?