17 a nechut na sex?frigidna nie som...

Príspevok v téme: 17 a nechut na sex?frigidna nie som...
smutnucka:(

awojte.iba pred 2 mesiacmi som zacala pohlavne zit.priatela velmi lubim a preto kazde milovanie bolo pre mna nieco nadherne.nevadilo ze nemam orgazmus ved to je normalne a niektore ho zaziju aj po rou co su s partnerom...velakrat pred sexom som sa nachytala ako nadrzane tuzim po priatelovi...no teraz je to ine.... odkedy som stresovala ze som tehotna nemam chut na sex.mozno bude problem aj to ze ho velmi v sebe necitim a nemam z toho taky pozitok ako on(ale predtym som sa sustredila nato ze som vobec s nim,na jeho dotyky...) ale teraz ked som prisla nato ze orgazmus je tazke dosiahnut ked ho ani necitim a ani prsteky nezaberaju tak akosy nato nemam chut:( som mlada co to ma znamenat???? prosiiiim

smutnucka:(

ahojte.. sexumaniak ja viem ze tu hra velmi vela psychika ale dajme tomu ze ziadny takyto problem nemam ... aspon si to myslim...a ked ano tak ako ho mam odstranit? asi bude najlepsie sa porozpravat s priatelom ...

sexumaniak

smutnucka
takže je tu problém so stresom. Sex a vzrušenie je zložitý nervový, cievny, hormonálny a hlavne psychický proces. Stačí ak niečo z toho sa pokazí a máme tu problém.
Stres alebo strach je veľký nepriateľ sexu a aj dobrej nálady ako takej.
Vždy hovorím nech sa nejde so starosťami do postele.
Tu treba aby zapracovali partneri, a rozmýšlajte kombinujte.
Spolu máte 2 telá,2 ústa,2 nosy, 20 palcov, 4 bradavky, 4 oči, stovky pomôcok.
ale hlavný orgán tu musí byť váš mozog.
ak to nepomôže skúste vyhladať na nety nejaké typy na predohru.

smutnucka:(

konstansa awoj...no ale ja som najpr mala rada sex.cize frigidnost vylucit mozem... ale tiez mame rovnaky problem nejak nas to nelaka:( dufam ze nam niekto pomoze ako tomu prist na chut a ako potom sa dopracovat k orgazmu...ale myslim si ze nam staci najpr pomoct ako sa opat vratit k poteseniu zo sexu...

konstansa

ahoj smutnucka ja mam tiez podobny problem tiez mam partnera a uz sme sa parkrat milovali a tiez nic necitim teda myslim ziadne prijemne pocity a uz vobec nemam orgazmus.Neviem ci sa to postupne zmeni alebo to uz ostane tak.Dufam ze nie ak niekto mate s tymto skusenosti tak nam daje radu.prosim