MERCILON

neva

janula555 - myslíš,alebo si si istá, že bolesť hlavy Ti spôsobuje Mercilon?
Skús ho nejaký čas brať ráno.

janula555

Ahojte začala som brat mercilon berem ho večer a vzdy ma zacne boliet hlava neda sa mi zaspat. Prejde to alebo ho mam vysadit?? dakujeeeem

keksicek

ahojte, ja som brala mercilon asi 4 roky, pred asi rokom som s nim skoncila, ale bola som spokojna, plet som mala peknu, ziadne vedlajsie ucinky, no trosku som pribrala. lenze to nerobia tabletky, ale tie chute, s tymi treba troska bojovat, na zaciatku ked to vydrzis, potom to uz je v pohode. zo ziadnych tabletiek sa nepribera, pribera sa z jedla ktore zjes a ak nechces pribrat, treba to jedlo obmedzit, to je jasne. teraz som zacala brat mercilon asi pred necelym mesiacom, prave doberam prvy mesiac, sa mi zhorsila plet ked som nebrala, tak dufam, ze to zasa napravia, len ma zacalo nejako brucho pobolievat, neviem ci od nich

simona

ja sa chcem opýtať či ste mali neaké vedľajšie príznaky pri užívaní mercilonu....a či napr dobre pôsobí na pleť a podobne

simona

Ahoj janka ja som čítala a aj lekár mi povedal že počas tých siedmich dní čo je prestávka na menštruáciu si chránená

janka

ahojte ja berien mercilon už rok. doposlal som nemala žiadne problémy, ale teraz sme počkas 7 dní čo som mala menštruáciu mali s praitelom pohlavný styk bez kondomu, ale prerušovaný. Mali sme ho asi 2 dni pred tým ako som začala brať tabletku znova. a teraz už som začala brať tabletku a začal mi hnedastý výtok s pošvy.prsia ma nebolia, ani nič. môžem byť tehotná? alebo nie. prosím poradte mi. dakujem

:p

ak si budes hovorit ze priberes tak priberes ak si budes hovorit ze schudnes tak schudnes vetsinou to je len o psychike