Nechce sex

hora

ja len tak reagujem ze to ona navrhla ten rozchod a to ze mam cakat dobre, ibaze sme sa o tom bavili uz tak cca pred dvoma mesiacmi a potom sme to ptestali riesit bo som jej dal ten cas...

hmm

tlac het na nu! a ked ti neda tak jej pohroz ze sa na nu vyseres bo takto mozes cakat aj mesiace... :D ale nie.. ale daj jej najavo aby nejak mala pocit ze aj ine ta chcu a potom sa rozhybe caja ved nakoniec jej dobre ides robit ne.. cely zivot s nou bude uzivat a ty jej ju otvoris ta co riesi... :)

:-)

Ak nechce mat s tebou sex tak ju este nechaj tak mozno po case si to rozmysli....hlavne na nu netlac.Asi este nieje pripravena ....to je normalne

ucitel

Ako bolo povedané rozprávate sa spolu ak úprimne jej to vysvetlíš pochopí to. Popremýšlaj nad mojím príslovím
( Netlač na pilu keď reže,lebo zhorí)
Netlač na ňu ona chce čas .... Má na to právo...
Myslím si že je chápavá a pochopíš to. a doteraz si bol sám tak už tú chvíľku počkáš.AJ ja som veľa čakal v mene Lásky a vypalatilo sa mi to....
Ja ju chápem ona sa chce na to psych. pripaviť. Predstav si že bolo by to naopak.Ty by si nechcel a ona ano páčilo by sa Ti to keby Ťa tlačila ona do kúta????
Denisa a :-) majú pravdu popremýšlaj nad tím mysli mozgom nie penisom

:)

skus na nu chvilku netlacit ... pretoze teraz si moze mysliet ze ti ide len o sex ... a ked zisti ze vies vydrzat aj bez toho o to voac ju bude sex lakat ;) ... neviem ci robite aspon petting ale ak nie tak skus zacat tym;) ... a od pettingu ku sexu to nikdy daleko nie je ... len ju nenut ona raz sama povie ze to chce :P

denisa

Toto si vyzaduje otvoreny rozhovor o tom, ake ma ONA s tebou plany. Lebo vyhrazat sa rozchodom je znakom zbabelstva a neochoty riesit problem.

evul

No, a ty ju milujes? A chces ju alebo sex s nou? Niekto hovori "dokaz lasky" tomu, ze sa dvaja miluju...a niekto tomu, ked su ochotni pockat. Nenut ju, musi to v nej dozriet. Ak ti ide len o sex, tak si najdi niekoho, kto ti da bez problemov, ale ak mas rad konkretne len a jedine tuto holku, tak nejaky cas bez toho vydrzis, nie je to nic take strasne...

angela

a to nepoznas ze cim viac tlacis tym horsie nieco take si u niektorych dievcet musis zasluzit nhepises ako dlho ste spolu a co je to o ozajstnej laske lebo tomu co si tu teraz napisal velmi neverim ako by ti slo iba o to co keby si sa sustredil na nieco ine co tak ju prijemne prekvapit romantickym vecerom vo dvojici nico v style romantickej vecery a dobreho vina a maznania sa viem ze to bude pre teba tazke ale ked uvidi ze jej rozhodnutie beries vazne mozno skor prekona svoj strach a cim viac takych vecerov bude tym si bude istejsia ja viem ze to co pisem je otrepene ale urcite lepsie ako tvoje natlaky a ako poznam chlapov ktorym je odoprene to co potrebuju aj trosku agresivity za vyskusanie nic nedas