Co oto ma znemant?___chce ma alebo nechce?...ja som zufala

Príspevok v téme: Co oto ma znemant?___chce ma alebo nechce?...ja som zufala
lenusikk

Mam taky mensi problemik...ze som sa buchla do jedenho chalana ..On je strasne zlaty ne? a piseme mi na icq a obcas aj sms ...ne? ..a dohodli sme sa ze sa stretneme ale nieco mi do toho volso..my sa pozname v videnia..poslali sme si fotky atd ne?..a proste ja mam moc rada rada by som snim nieco poriesila ne?on tvrdi ze sa mu celkom vidim ..a ze sa rad stretne ze som zlata a take ne? ..a teraz neviem lebo ked je u neho nejaky kamos tak mi skroo ani nepisal.bol tak so strucny alebo take....neviem no stalo sa to zatial ne raz a tvrdil ze pozeraju film tak neviem ...myslite si ze to ma vyzname dufat alebo to mam hodit za hlavu? ..inak horoskop na tento mesiac mi hovori ze dlho natahovany vztah sa skonci ..a preto som uplne zufala zozieram sa stym bo som este skroor s nikym vozne nechodila...bude to mojimi rysavymi vlasmi? alebo ze nehcodim v patek vecer do mesta pit?...PS:ja mam 14 a on ma 17 ......moc moc moc moc prosim vas pomoc

lenusikk

mysli ze sa mu mozem pacit a ze to fakt len chce dat najavo?...lebo ked si piseme alebo tak tak je strasne v phohode mily...:)a ja teraz neviem a co ten horoskop?

poliewoocka

Rob vsetko prirodzene ne?Myslis si,ze sa mu "zapacis",ak budes chodit pit?Ano?Ne?
PS:Chalani nechcu davat pred inymi chalanmi tak city najavo(ti menej inteligentni)aby si nepospinili "povest" drsnaka a machra.