Probiotika

m-a

usiko, otázka je, či sú aj tak účinné, vieš na obale môže byť popísané hocičo-to mi vŕta v hlave, či sa dá tomu dôverovať

usiko

probiotika, myslim ze Acidophilus s pektinom od RNG su fajn, je ich 100 kusov za 194 SK.....az teraz, ked si objednavam od neho, chapem ako slovenski vyrobcovia alebo distributori dplnkov zdieraju ludi, ktori nemaju dost informacii.....

joni

ahoj, necitala som celkom celu diskusiu
uzivam probiotika uz davno pravidelne. Hlavne alergici si davajte pozor co je v tych tabletkach pridane, v niektorych kukuricny skrob, v niektorych zemiakovy skrob a niekde mliecny cukor. Prisla som na to ked som sa informovala v lekarni - ja nemozem mlieko a mam problem aj s kukuricou. Takze teraz beriem Biopron 9 so zemiakovym skrobom a zda sa ze je to fajn.
Inak je dobry aj ProbioFix len obsahuje mliecny cukor, takze ho nemozem uzivat. Bion3 spolu s vitaminmi a mineralmi mi neodporucala na alergologii, vraj su lepsie samostatne probiotika a sama som aj skusila ze ma potom prehanalo a mala som aj teploty. No ale kazdy to moze znasat inak.
Suhlasim, Hylak probiotika nenahradi, dokonca obvodna vahala, ci je dobre sucasne s Hylakom brat aj probiotika alebo ich na tu chvilu vysadit.

RNG

Hylak forte neobsahuje ziadne zive zarodky bakterii, je to len vytazok z niektorych probiotik
Klucove slova su "bezzarodkovy koncentrat " a "metabolita"
Tj je to ucinne len niekolko hodin a nezasadi zdravu probioticku floru do criev.
-odkaz odstránený-

m-a

Rada by som vedela, či môžem brať Hylak Forte aj preventívne, namiesto probiotík. Obsahuje dostatočné množstvo živých baktérií??

neva

lucyk_v jednoznačne tieto -odkaz odstránený-
máš tam 100 tabl. za cenu 194,- Sk.
Ja beriem už 3-tie balenie. Som spokojná.

mira

Kvasene zeleniny jedavam už roky a ani raz som z nich nedostala hnačku. Naopak hnačky som mávala, keď som jedávala sladkosti s cukrom, hlavne tie mliečne, ktoré mi zahlienili črevá a cukor spolu s mäsom zničil mikrofloru. to je našťastie za mnou. Plesni sa dá zabraniť tým že sa použije soľ a organicky pestovaná nepredusíkovaná zelenina a zelenina je zaliata šťavou až po povrch.
No kto neverí sebe, len výrobcom, nech kľudne kupuje ďalej, nechcem nikomu brániť. Moja poznámka bola pre ľudí, ktorí hľadajú .........