Bolest zubov

anestetikum

no tak podla toho ci ide o korene vsetkých horných zbuv, teda celej hornej celuste alebo len jednotlive zuby. pravdepodobne ide o zápal a pri korenoch sa vam tvorí hnis. pri zaciatku sa to da este vydrzat. treba ist cim skor k zubarovi. ked sa vam tam vytvori vesie mnozstvo hnisu tak tlak je neznesitelní a potom pri vytrhávaní zuba ucinkuje injekcia iba malo. hrozi zapal okostnice. a to si neviete predstavit aka je to bolest. nepomahaju ani lieky proti bolesti ani injekcie.

mercedes

strasne ma bolia zuby tam kde mi este nevyrastli nove a este stale nerastu poradte mi prosim uz to dalej nevydrzim prosim

RNG

Zinc sulphate nie je protizapalovy, ale je silne antibakterialny a antiviralny. Ked odstrani bakterie, zmizne povacsine aj zapal, pokial to nie je len dosledok alergie.

Na alergiu treba pouzivat antialergenicke a protizapalove.(vitamin C, Quercitin,curcumin, nexrutin,boswelicka kyselina, rosmarinic acid, bromelain GLA,dumbier...)

pentium

skus pouzivat zubnu pastu ktora obsahuje zinok,v ingredienciach:zinc sulfate,.
je to antibakterialna zmes ktora zamedzi vzniku zapalov

RNG

BNolest je dosledok zapalu, zapal je dosledok bakterialnej infekcie.
Treba adresovat zakladnu pricinu,bakterialnu/viralnu infekciu nie len jejdosledky(zapal, bolest)

Najviac nakaz zubov je z roznych streptokokov.Tie sa daju vyhubit roznymi antimikrobialnymi doplnkami, napr GSE, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov, graviola a hromada inych.
Elegantna a ucinna metoda je iontoforeza striebornych ionov do oblasti krckov zubov.

evi8

bolia ma strasne asi 3 zuby bolesť je neznesitelná a pridruzila sa k nej bolesť hlavy a horucka je to strasne uz to asi nevydrzim ani lieky ani obklady nepomahaju:((((((((((

bolest

PO trhaní zuba ma stále bolí horná sánka až pri uchu ked žujem žuvačku tak ma začne bolieť tá strana po trhaní až ma bolí polovica hlavi zub mám 4 roky vytrhlí už neviem ako sa mám liečit iba tabletkami od bolesti?lekári nepomahajú

bolest

Mám po operácii hornej sánky už skoro rok na jasnách mi vyrástli kostné výrostky lekár nevie čo stím mám to aj bolestivé a tahá ma to do jednej strany nevim čo stím