Partnerka sa pri orgasme pomoči-sex

Príspevok v téme: Partnerka sa pri orgasme pomoči-sex
zufalček

Ahojte prosim vás poradte mi v mojom probleme mám priatelku s ktorou sme už dva a pol roka a až teraz sme začali spolu viesť sexuálny život.Všetko je fajn a krásne ale ja už mám dosť skusenosti ale toto som ešte nikdy nezažil problem ktorý momentále mám.Zistil som že mojej partnerke pri orgasme s pochvy vystrekne moč niekedy málo niekedy moc a neviem si to vysvetliť nič take podobne som nezažil a neviem či je to normálne alebo nie že sa vždy pomoči.Prosim poradte mi niekto alebo stačilo by mi keby ste niekto vedeli nejaku stránku najakeho sexuologa ktoremu by som mohol napisať aby mi poradil.Moc dakujem.

jijiji

Moze mat ten sekret zena aj taky svetlohnedy? lebo moja priatelka ma, nieje to moc ale ma to divny zapach a je to svetlohnede. Diki za podpovede

veronika

tvoja partnerka sa nepomoci ona sa len ,,vystrieka´´ mal by si byt na to hrdy maloktoremu muzovi sa podari tak zenu urobit

Ucitel

Ten prírodný jav sa nazýva Ženský výstrik.Squirt kto má záujem a otázky ohladom tejto témy nech mi napíše na
www.janci.hostujem.sk
a určite sa vám to oplatí...........

husky22222

pre zufalceka... Kamo tak to si borec pretoze si priviedol svoju partnerku k zenskej ejakulacii to co jej vytecie s muslicky nieje moc kamo ale zensky ejakulat a mozes byt na seby hrdy pretoze len malo zien toto dosiahne..

eliiz

drakenko, neviem čo má neplnoletosť a mama s návštevou gynekológa..gynekológ ju musí prijať. myslím, že sú pridelovaný na základe miesta bydliska. stačí sa k nemu prísť nahlasiť a držať sa pravidla, čo na srdci to na jazyku..doktori sú tu pre nás a nie my pre nich!!