hruska

Príspevok v téme: hruska
beBe

Ahojte Dievcata! Ja uz ozaj neviem .... neviem kde robim chybu. Tak velmi sa snazim... snazim schudnut ..a nic !!! Niesom obezna. Som nizsia a mam 51 kilov ale som HRUSTISKO AKO VYSITA !!! Po dnesnom pohlade do zrkadla sa to akosi vsetko vo mne zlomilo !!! Vravela som si, tak sa snazim a toto je vysledok ??? Nebojte chudnem zdravo !! A poznam uz asi naspamat vsetky tie pokyny rady.. .Som za zdrave chudnutie jedine !!! Chodim bicyklovat - a cim dalej mam pocit, ze svojim bohemskym krivkam len pridavam !!! Bicykel pre mna asi nieje vhodny ... pretoze aj ked moj zadok je formovanejsi je velky ... . Velmi pekne Prosim poradte mi,chcem sa uz konecne zitit ako dievca !! Chcem byt sebavedomejsia a nie siva myska !!! Verim, ze spolu nieco poriesime :-) : Dakujem za kazdu reakciu !! :_ˇ

prisera

Ja mam tiez problem a presne stehna a boky.teraz som pár kg schudla no opät sa to na mna lepí a lepí.U mna kazdodenny boj:(

ohava

ja som tiez hruska boky 100 a brucho 75.ked priberam priberam na stehnach a bedrach... preto keby som zacala chudnut budem mat v bokoch nejmenej 95-6 chcem schudnut 10 kil ale no moja vola och hroza a ja tiez cvicim obcas na stac. a som spokojna

jaja

ahojte...aj ja som "hruska"164cm -100 boky,68 pas/59kg.uz som tu pisala viac krat o tom....mam 35r.2 deti...po porodoch som stale cvicila...tak ako ty..posledne roky na bicykli..tiez si myslim a som presvedcena ,ze bicykel nam pekne vyformuje zadok,ktory nam zavidia rovne - zeny - chlapcenske postavy ale za to sa 100% sa pacia chlapom..tak kde je problem????moja ...uplne ta chapem...mozme sa aj potrhat,ale skoro nic sa s tym neda robit..ja som pol roka po operacii,pekne som 10kg schudla,padli mi aj boky na 94cm..to bola radost,ale len moja,lebo okolie reagovalo negativne...tak som sa snazila udrzat si postavu..aj sa mi to dari..az na tie boky,ktore ani neviem ako opät narastli na 100cm...ale ver tomu,ze to asi tak ma byt,citim sa ovela lepsie ked mam boky,ako bez nich..

zeny so sirokymi bokmi ziju dlhsie a maju sa v zivote lepsie,tuk okolo bedier produkuje v organizme enzym adonopektin,ktory zabranuje upchavaniu ciev,cim chrani zeny pred aterosklerozou.Twigy nie je idealom pre kazdeho muza,ale podla vyskumov väcsina muzov dava prednost prave zenam s velkymi bokmi -citat z institutu preventivnej mediciny
a ja to mozem len potvrdit
papa jaja bebe kolko mas rokov?

beBe

E: dakujem, mnoho plnsich dievcat si pomysli, ze co tu ta riesi ... chcem vsak len trochu poradit ... chcem sa citit pritazlivejsia ... . Diety neuznavam ! Mam priatela a on je stihly ... ale ze ozaj stihly ... zadna cintla ... proste to ma v genoch a ja chcem popri nom posobit drobnejsie ... . Takze bicykel pre hrusky :-) asik nieje vhodny .. . Prosim poradme si .

e

ja mám o 5 cm viac a vážim 55..takže si nemyslím,že si tučná..trošku menej kritický pohlad maj na seba...radšej cvič ako drž hlúpe diety,ktoré ti oslabia organizmus....