Som panic a hanbím sa za to

Príspevok v téme: Som panic a hanbím sa za to
jelen

Ja mam uz tiez vyse 20-tky a stale panic. Uz ma to aj hneva ze stale musim to ze som panic zatlkat , lebo som sa stretol len s nepochopenim. Co si o tom myslite? Niekedy som prekvapeny ake su niektore necitlive; ale stale verim ze nie vsetky. Dufam ze niekde je taka miesto horkych slov a vysmechu ma pre to pochopenie.

nika1987

ja mam kamaratku a ta ma vyse 22 a je panna neviem ani vlastne poriadne este preco lebo je fakt pekna von chodi normalne, vsetko, nechapem ma asi volaky blok alebo co ale ked sa nato este neciti tak nech to radsej nerobi ako keby to mala potom banovat a to iste plati pre teba urob to ked to budes povazovat za najvhodnejsie ale necakaj zytocne dlho pretoze sex je skvely :)

deniskaa

ne-panic: no ale ja som to myslela tak ze on hovoril ze uz spat asi s 5 alebo 6 a to uz by tie skusenosti nejake mal mat si myslim ...

ne-panic

a co ked sa raz vyspal s babou-cize panic uz nebol ale nestihol nabrat tolko skusenosti, tak bol aj pri tebe este take nemehlo? :) aj to je moznost podla mna...neznamena ze jakmile uz chlap neni panic tak musi byt v posteli profesional. Chvilu trva kym sa do toho clovek dostane.

deniskaaa

egresko: no skor by som to prirovnala k tomu nemehlu ale v dobrom heh mne sa to vtedy pacilo ale to som bola neskusena :D teraz to uz beriem inak ked to porovnam bolo to take ine:D

deniskaaa

ahojtee .... ja by som sa chcela spytat ze ako by som to mohla zistit ze ci je chalan urcite panic no lepsie povedane ci bol ... ja som bola vtedy panna ked som sa s nim prvykrat vyspala ale on tvrdil ze nie je ... ale nepripadalo mi to tak ... ked sa vratim myslienkami spat tak vidim obrovsky rozdiel aky je v posteli teraz a aky bol ten prvykrat ... moze byt ze len frajeroval s tym ze níe je panic? dik :)

panic665657

Ja mám 18 rokov som fotomodel a každú čo som mal odradilo od sexu to, že som panic. Veľmi ľutujem, že som to nerobil skorej. A každí si myslí, že jebávam každý jeden deň. / :

dancaBB

vikuuus ani sa im necudujem..ked zistia ze ich dcera je k.rva tak ich aj porazi...chudaci...normalne ich lutujem ze maju taku dceru ktora sa necha pretiahnut v 12 tich rokoch, zatial co jej rovesnici pozeraju rozpravky