zalubeny???

Príspevok v téme: zalubeny???
angela

ahojte Ja mam taky "maly" problem a nejak sa z toho neviem vymotat...mam pocit, ze sa z toho zblaznim. Mam priatela a proste ked som s nim mam pocit, ze som v siedmom nebi...akoby nic okolo mna sa nedialo a cas tak bezi, ze si to ani nevsimnem...ked ma objime ale pobozka proste cela sa roztasiem a ked ma ist prec, tak to je asi posledne, co prave v tej chvili viem...no ked nakoniec odide, zacnu ma zozierat pochybnosti, ci to vsetko, co robim, je spravne, ci ho ozaj lubim a ci je dobre, ze som s nim...nechcem mu ublizit, ale hrozne sa bojim, ze to nakoniec ja dokaslem...mate aj vy niekedy taketo pocity? na jednej strane je vam s nim bohovsky, no ked odide najradsej by ste ho nevideli... :((((

jaja

angela,ja si myslim,ze tvoje pocity su zapricinene tym,ze ta trosku zaskocilo az ako velmi ti je s nim dobre,nezlakla si sa toho nahodou tak trosku?:-)cas ukaze co bude:-)

angela

praveze moj drahy nie je ziadny krasavec...uplne obycajny priemer...ale som s nim strasne rada, lebo je mi s nim uplne krasne a viem, ze by ma nikdy v zivote nesklamal, proste velmi mu verim, s nikym sa asi tolko nenasmejem ako s nim a nik mi asi tak dobre nerozumie a vie ma pochopit...ak mam nejake problemy, pride ku mne a proste stale chce aby som mu o nich rozpravala, nech to nenesiem sama...proste je to moj anjel....akurat, ze ked odide prec a ja ho nevidim zacnem premyslat ci je to fakt dobre ze sme spolu.....este studujem a bojim sa ze zanedbam skolu, priatelov alebo ze vsetko pokazim...