VZTAH=PENIAZE

Príspevok v téme: VZTAH=PENIAZE
marko

Mam otazku. Priatelka chce aby som jej mesacne financne pomahal. Chce mesacne peniaze,vraj aby si mohla viac dopriat. Chodi do roboty a vraj jej to nestaci. Povedal som jej nech si najde tku robotu kde bude lepsie financne ohodnotena a ona,ze nie,ze jej ta robota vyhovuje a chce peniaze odomna. neni mi zena,nemame spolu deti.... Povedal som jej NIE. Vraj som lakomi. Niesom,ale peniaze jej nedam do ruky,ak nieco chce kupim jej to.No a koli tomu sme sa rozisli,vraj jej nedoprajem a su druhy ktori si ju budu vazit a dopraju jej aj viacej. Co s takou zenou? Jaaaj a ze ja sa mam starat o vsetko o nasu buducnost a ona bude len peniaze minat. Ze muz je na to aby zarabal a ona sa starala o domacnost a deti uz nechce.

marko

je to tak,kto to nezazije,alebo nepozna niekoho kto si tym presiel tak tomu neveri. Poznas taku,je to Tvoja kamaratka? Preco to robi?Kolko ma rokov?

marko

ahoj pekac,to co je za cloveka ked sa takto sprava? Neviem ju vobec pochopit preco to vsetko robi.Cim je clovek mylsi tym to je horsie,ludi to potom zneuzivaju. Ked je clovek..... tak maju ludi urcity odstup a respekt. Ona si je mnou ista a mozno preto to vsetko robi.

marko

NIEKTO,Ty si ten vztah nezil-a,tak nevies ake to je. Nevzmzslam si,je to tak ako to tu pisem. Teraz vecer mi dosla len smska,ze ak jej nedam to co chce tak pojde von s daakym kamaratom. Neodpisal som jej tak mi napisala,ze to bere tak,ze tie peniaze jej nedam a ze si to uzije ako minule. Preco si myslis,ze to je nerealne? Je to kruta pravda,aky su ludia prestany.

niekto

Akože vám to nepripadá ako sci-fi? Dosť nereálne :) Marko nevymýšlaš si tak trochu? Nie tak trochu,ale tak dosť

pekac

zoro kazdemu kto sa sem zapaja odporucam precitat si to od zaciatku.....marko zaraba dobre ...nemusi vylupit banku.No Marko ako?

zoro

nooooooooo pekna diskusia , Marko ber nohy na plecia a neries to dalej , ono sa hovori komu nestaci aj malo nezasluzi si viac