doslaka tak co mam robit ? ? ?

Príspevok v téme: doslaka tak co mam robit ? ? ?
zdenkafrfr

Byvam v jednej obci na Kysuciach,kde mame stomatologa s ktorym ale niesom spokojna a odmietam k nemu chodit.Preto som sa chcela objednat k zubarovi do vedlajsej obce,odtial ma vsak vypoklonkovali s tym ze ved v obci mame stomatologa tak nevidia dovod preco by ma tam mali prijat.Skusila som teda v druhej obci,s rovnakym vysledkom.Obvolala som teda styroch stomatologov v okresnej nemocnici v Cadci s umyslom prihlasit sa k nim a urobit si prehliadku,bola som vsak vsade odmietnuta.Tak mi teda niekto poradte co mam doslaka robit aby ma vobec niekde zobrali bez toho aby som pocuvala same: ved vy mate v obci zubara nie? To je povinny?

zdenkafrfr

Uz som zufala,pripadam si ako idiot,klopem od dveri k dveram a vsade to iste,nikdy by som nepovedala ze zhananie zubara je take hrozne uz som zdeptana.Do januara cakat nechcem,este skusim v pondelok a potom asi budem musiet ist skusit iny okres,co by som nerada,koli velkym poziadavkam na cestovne a cas.

eleanor

zdenka,asi si si vybrala zle obdobie,pretoze je koniec roka a ako vsetci dobre vieme,nestihaju robit povinne prehliadky.ak ti to tvoj problem vydrzi,pockaj do januara a este raz pokusaj stastie.ked aj u tych,co si bola.mozno ich obmakcis.pravda,ak ty sama uz prehliadku spravenu mas.inak by si cely buduci rok hradila vsetko z vlastneho vrecka.drzim prsty a ozvi sa,co a ako.

zdenkafrfr

Tak som nepochodila....bola som u dvoch,vraj neberu novych,maju vela svojich a nestihaju,klasika. Mna asi picne! Idem skusat dalej.

yvetka77

Len s tym rozdielom ze v 50-tych rokoch ta zobrali,lebo nebola nudza o lekarov a pacientov mali pomenej nie? xixi.Veru veru je to hnus dnes to nase zdravotnictvo,lekari utekaju do zahranicia ako mysi do spajze a nam tu ostanu zbytky. A ak sa aj najde nejaky vynimocne dobry dentista,je na roztrhanie.Vela stastia zdenka,daj vediet ako si pochodila s tym "uplatkom"

RNG

Moja mama toto ovladala uz v v patdesiatych rokoch, ked ma brala k zubarovi, kam som podla obvodu nepatril.
Takze sa zrejme zmenilo pramalo....

zdenkafrfr

Ludkovia tak ja teda beriem kavu za stosestdesiat sk pre sestricku aj zubarku plus este zubejke navyse dezert merci a idem skusit takymto trapnym a pre mna ponizujucim sposobom stastie.Drzte mi palceky prosiiiiim!

eleanor

zapamatajte si vsetci,tak ako hovori eliskin manzel,nic sa neudeje ani na staznost.dnes je vacsina dentistov sukromnych a nikto nikdy ich nedonuti robit nieco na viac,ako len a len oni budu chciet!povedia,ze maju dost pacientov-viď zdenkafrfr a hotovo!co maju robit aj po sobotach,aby stihli vsetkych urobit?jednoducho zakon,nezakon,je nedostatok akychkolvek lekarov!mozno by este pomohla staznost na okresnu komoru lekarov,ale ako ju bude robit potom taky lekar,ktoreho jej pridelia?nevyvrsi sa na nej?neviem,neviem,skus to s tym dezertom a flasou,radsej.potom napis,budeme zvedavi,co a ako...

eliskin manzel

no neviem alexandra ci je to dobry napad. rad by som videl tych zubarov ako sa zrazu o nu biju ked sa do toho zamontuje televizia xixi.su to proste vsivaci vsetci do jedneho,na slovensku to uz tak chodi,je to holy fakt. Zdenka kym nevezmes flasu,dezert,pripadne drahu kavu tak si ta nevsimne ani patologov pes.skus to takto a uvidis ze pred tebou budu vsetky dvere otvorene,prajem vela zdaru!

alexandra261

Pocuvaj ma Zdenka, ja byt tebou, tak sa nastvem, a bud napis staznost, alebo s tym chod pekne do televizie, bola by to urcite zaujimava tema pre verejnost, ze ta lekari nechcu nikde prijat dobrovolne. Taku hovadinu som este v zivote nepocula. Kazdy ma pravo vybrat si lekara akeho chce. To je jedno ze mate v obci uz zubara, to nikoho nemusi zaujimat, bud sa s tymi lekarmi riadne povad, a vyhadaj alebo chod fakt s tym do TV. Uvidis jak sa budu potom pretrhat, kto si ta k sebe zoberie.

zdenkafrfr

Ale oni vsetci tvrdia ze ma nezoberu lebo za prve mame svojho zubara a za druhe ze maju vela svojich pacosov a novych uz neberu,tak kde teda beru? Mam cakat kym niekto dokonci skolu a zalozi si prax a potom ma vezme ked tito "stari" uz neberu? Tak uz fakt neviem co to je asi zacarovany kruh...To je taka nudza o dobreho zubara?