ja ho este stale lubim ale..:(

Príspevok v téme: ja ho este stale lubim ale..:(
smutnuckaa

rozisiel sa so mnou chalan(po pol roku)obaja sme sa velmi milovali krasne nam spolu bolo mysleli sme ze to bude uz navzdy. Ja ho este stale lubim i napriek tomu ze mi velmi ublizil a este mi ublizuje neviem sa zbavit toho pocitu.. velmi cem byt zase s nim ale on uz asi nie mam taky pocit ze sa rozisiel so mnou kvoli inej nechapem ako mohol ked take veci vravel ...:(velmi ma to ranuje som nestastna ja ho cem s5 ja si uz neviem predstavit zivot s niekym inym...:(jooooj preco?:(

1bambulka14

smutnuckaa dakujem...to som mu aj napisala, že sa s nim chcem porozpravať a ujasniť si veci na pravu mieru...nech už ostaneme aspon dobrymi kamaratmi, ako byť nepriatelom a človekom, ktory ta ohovara...ale bola by som radsej, ked nam dal ešte šancu

smutnuckaa

summer:ano toto forum je uplne super i ked sa nepozname ale citim ako keby sme boli vsetci take priatelky lebo vy mi tu radite a v podstate radime vsetky kazdemu komu sa da je to uplne super..a to si pekne napisala ze my sme predsa zenske a zenske su tu na to aby zvladli aj nezvladnutelne..:)dakujem vam velmi pekne velm dobre sa tu da vylecat..:)

smutnuckaa

bambulka.no tak ti drzim palce aby ste si to este vy dvaja vyriesili a dali veci na spravnu mieru nech vam to vyjde ked nie po tej stranke ze budete spolu chodit ale aspon kamarati niekedy je lepsie byt kamarat ako nieco viac drz sa:):)

1bambulka14

smutnuckaa, lenže my sme si ešte veci nevyjasnili na pravu mieru...ja sa s nim chcem určite ešte porozpravať, pretože viem, že som čakala od neho vela, ale on to nezvladal všetko...musime sa porozpravať, pretože aj tak nechcem, aby sme ostali nepriatelmi, ale dobrymi kamaratmi...ale aj tak to nechcem takto skoro ukončiť...porozpravame sa a uvidime...ale dakujem za prispevok

Summer

smutnuckaa strasne som rada ze je ti uz lepsie..,toto forum je fajn ze ti ludia mozu napisat nazor nezavisle od toho ci ta poznaju alebo nie...ak ti to trosku pomohlo co som napisala,tak som len rada,vidis..cas plynie..a my s nim:)my sme predsa zenske a zenske su tu na to aby zvladali nezvladnutelne:)

smutnuckaa

1bambulka14.ahojko moja no aj ja som sa tak citila zo zaciatku ale teraz ked tu mi poradila med aj summer tak som pozbierala sily neboj urcite si najdes chalana este lepsieho ako on i ked teraz si nvs predstavit ze ci vobec taky je viem presne ako lebo aj ja som vravela si ved on je uazsny on mi vyhovuje ja uz nikdy ineho necem a zrazu uz som sama musis mysliet triezvo postavit sa na nohy a kracat dalej dopredu to co bolo bolo to sa uz neodstane zivot kladie pred nohy prekazky a ty ich musis zvladnut niekedy to ide tazsie inikedy lehsie ale vzdy je tu vychodisko takze bambulka ked poplac si ale uz len malo a vyjdi von s kamaratkami si teraz volana a uzivaj si zivot naplno a nemysli ze cokeby sme boli spolu zbytocne ta to bude boliet povedz si ze to co sme prezili bolo pekne ale uz to skoncilo a zivot ide dalej...neboj urcite pride lepspsi skor alebo neskor ale pride..:)vela stastia viem co pisem lebo sama som v takej situacii..

smutnuckaa

med.dakujem za tvoje slova mi pomohli ja som sa o tom uz s vela ludmi bavila a ma utesovali vsetci ze lebo ako chapes velmi ma to vzalo a nevedela som si predstavit ze ako to bude keby nahodou sme sa rozisli sak sme spoluziaci a naraz bum a je to tu ...spravam sa k nemu ako ku spoluziakovi v skole momentalne sa nebavime spolu este stale..:(snad sa to zlepsi..uz to s tou kamaratkou nebudem nic preberat ona mi povedala sice ze s nim chodit nebude aspon pol roka lebo ja som jej len tak medzi recou povedal ze ho nechcem vidiet s inou a to som este nevedela ze on a ona taze to tak zobrala a este aj ze som jej kamaratka a ja som s nim chodila taze aj kvoli tomu ale tak no nvm ako to dlho vydrzi ked on stale za nou chodi domov sa rozpravat a bludy v podstate aj za mnou tak chodil a ja som mala frajera a kvoli nemu som sa s nim rozisla a historia sa opakuje on zacal chodit za nou a sme sa my rozisli no tak to ...este raz dakujem med ty si to uz prezila takze vies ake to je a ze ako sa citim momentalne uz len rychlo cem aby to preslo aby uz ma nic netrapilo lebo to je na nic jedine co teraz cem je aby sme boli kamarati a rozpravali sa tak ako este ked sme spolu nechodili..vtedy to bolo super juj...a som zvedava ako zareaguje ked budem mat novy vztah no..dufam ze ho nebudem porovnavat s nim lebo ked jeho som brala ze je ten pravy a on mi vravel ze ja som ta prava a chce byt so mnou az do konca zivota ze ma velmi miluje..tak potom nvm no ako to bude s dalsim vztahom uz budem opatrna velmi lebo toto ma sklamalo nasluboval nahovoril a aj tak nasa laska hasla alebo ako to mam nazvat proste sa zalubil do inej zrazu:(...a rozumies nechcela by som ranit toho dalsieho..

med

ahojcek....taaak predposledny prispevok koncis so slovami len ci to nebude neskoro....tebo to moze byt jedno.Pamataj si ze pride ale ty uz budes "vyliecena" a ok aaa neskoro to uz bude akurat tak pre neho.A az vtedy ta to potesi, s odstupom casu, ked uz budes mat popripade aj novy vztah, ze on si uvedomi ze si stala za to....aa vtedy ti prave "to" vynahradi vsetky tvoje preplakane a pretrapene noci....nooo a ku mne cca po 2mesiacoch aa potom pravidelne po kazdom nevydarenom vztahu:Dale nie nechodili sme spolu uz....uz si to ku mne netufol:PLen so sklonenou hlavou mi povedal ze ziadna za to v porovnani so mnou nestoji a tym to haslo....aspon ze si uvedomil ze si ma nezsluzi a vtedy som bola hroooozne spokojna:)a to som dosiahla prave tym ze som mu nerobila sceny ale spravala som sa odzaciatku rozchodu k nemu ako k normalnemu kamaratovi.....a je normalne ze sa strasne trapis!Len mu to nedavaj na javo a nestaraj sa do nich!Podla mna nie je ani dobre ze to s tou kamaratkou rozoberas....nech si ho bere.Aj tak za to nestoji:)....a uvidis ked si najdes noveho....vtedy sa zblaaaazni.To mi uz spolu nechodime skoro 3roky ale ked som zacala s druhym isiel zo skury vyskocit.....:Dhoci on mal plno vzatov o nicom....takze kludne ho drazdi ale z nadhladom a odstupom ale to len vtedy ak si uvedomis ze pre teba uz nic neznamena!!!!lebo inac budes skodit len sebe.....

smutnuckaa

ahoj med.ja este ze to po akom case prisiel za tebou naspät ze ty si ta prava..?a ty si potom ho odkopla?alebo si znovu zacala s nim chodit a lubila si ho dalej..hmm?a este ja ked vidim ze ide za tou druhom mna to nacisto zoziera nevies preco dokelu uz by to mohlo prestat u mna...:(hmm?

smutnuckaa

med.moja no aj ja som tak nad tym rozmyslala ze nech sa daju dokopy a ze zisti ze spravil chybu ale potom uz bude neskoro lebo ja kazdym dnom zbieram sily i ked od zaciatku som bola strasne smutna a aj on ze ma nechal a tak ale potom sa zacal vyhovarat a tak zalubil sa do kamaratky a ja im prajem nech sa daju dokopy lebo vtedy fakt zisti ze ked bol so mnou tak to bolo ine ako s nou ju velmi dobre poznam sme kamratky od zakladnej skoly taze viem aka je a aj jeho uz poznam takze si yslim ze nakoniec zisti pocas nazho vztahu bolo vseko krasne milovali sme sa tak az nasmrt myslei sme ze to bude uz navzdy tak ako som pisala a zrazu bum ranilo ma to velmi najprv sa roziiel z eproblemy doma a tak na druhy den prisel ku mne ze to tak nebolo ze si myslel ze sa zalubil do inej a le ze ho sklamala a bla bla tak mse sa dali dokopy ale to uz bolo take cudne stake si vycital ze ma nemal nechat a ze uz to neni tak ako to bolo i mse sa pohadali a po tyzdni som to nevydrzala a som sa s nim ja rozisla lebo uz to nemalo zmysel ja som stale citila ze on daco tam k nej tak aj pre to som to tak no a na druhy den uz za nou isiel a uz to bolo jasne mna to velmi ranilo priam mi to ublizilo on sa na mna nahneval lebo som s nou rozpravala o nas a stale ked som s nou hovorila tak na druhy den bola ona na neho nahnevana taze si myslela ze som jej daco nahovorila o nom zle...ale tak to nebolo rozpravali sme sa spolu normalne ale teraz sme uz tyzden ani slovo poriadne neprehodili ako ma to trapi lebo sak spoluziak ale ta ked on sa na mna hneva a ma ignoruje tak ja nebudem za nim doliezat jak nvm aka on casom na to pride a zisti ze ona mu to co som ja vo vtahu dala neda(nemyslim sex lebo toto ee nedoslo)ale to krasne a tak neskutocne sme sa milovali anechapem ako to moze z jedneho dna na den a ja viem ze aj on mna miloval a bolo to na nas aj vemi vidno taze tak kazdy bol sokovani a este ked sme povedali ze kvoli inej neceli verit..niekde v kutiku srdca ho este stale mozno lubim ale je to zadusene teraz tou zlostou na neho lebo mi ublizuje stale i ked mozno si to neuvedomuje ale je to tak ale ja sa nad tym povznesiem a bude to fajn uvidime co cas da ja len cela by som zeby po case zistil ze spravil chybu ale to uz bude podla mna neskoro...