Farbenie vlasov - blond

Príspevok v téme: Farbenie vlasov - blond
slavkita

Ahoj, mám nasledovný problém: mala som už 4 roky hustý blond melír a chcela som si dať nafarbiť celé vlasy na blond. Lenže kaderníčke vyšli akosi na svetlo-hnedo :-( Čo teraz? myslíte, že ak si ich prefarbím na blond, bude to fajn? nemusím sa obávať zozelenania, alebo že mi farba nechytí?? poradíte, prosím? dakujem!!

mirka 23

Merry, ja mám tiež blond vlasy a cez zimu ich mám tiež trocha tmavšie, ale v lete mi zosvetlejú. Nefarbím si ich, lebo mám jemné vlasy a po farbení sa zničia a vypadávajú. Keď chcem zosvetliť, tak používam Henu, to je bylinný zábal s farbou, ktorý aj vyživuje vlasy. Majú ju v DM.

sewie

wia-ciernu neprefarbis...musis pockat nez sa vyzmyva,alebo odrastie,po pripade chod za kadernickou aby ti ju..vytiahla"neviem presne ako to funguje...ale asi bude aj tak najlepsie ked pockas nez ti odrastie

merry1111

ahojte prosim poradte mam prirodzenu farbu blond,chcem si vlasy zvyraznit na blond,lebo sa mi uuz zacinaju hnednut aku farbu alebo sampon mam zvolit?ked dneska ich je tak vela,..palette?garnier?loreal??ja fakt neveim prosim poradte diky moj mail je majavoz@centrum.sk

simushka

ahoj ja sa cem opytat mno ja uz fakt nwm jaku farbu mam pouzit chcem take uplne svetle az biele vlasy prosim porad lebo som zufala take biele

wia

prosim vas..mozte mi poradit??mala som hńede vlasy a prefarbila som si ich samponom na cierne...teraz bny som chcela znova hnede popripade tmavo hende..ako to mam urobit?blede farby na moje vlasy ani neucinkuju...prosim...

....

viete preco vam ta hovadia vlasy? Lebo chodite ku kadernickam starym,alebo aj mladym,nemodernym,do zlych kadernictiev.... Ja mam svoju jednu super... tiez som chodila po milion roznych kadernikoch,u ziadnej som nebola viac ako raz,lebo som nebola spokojna. ALE to je o tom,ze treba ist do salona,nie do kadernictva... u nas robia mladi sympaticky mili moderni ludia,ludia,ktori sa tomurozumeju a ktori vam uprimne poradia... spravaju sa k vam naozaj super,ci mate 17 alebo 50.... stale sa pytaju ci si neprosite vodu,kavu atd.. robia tam rovno aj masaze,manikuru,kozmetiku... su tim,su super,s kamarati. A maju to tam utulne,velke,pekne,moderne.. nemate sa davat strihat susedam v pinici prerobenej

katerka

ahoj nnnika,chcela by som sa opytat, ze ked ti na vlasky svieti slniečko, nevytahati tu snehovobielu na zltu, alebo tak niako?Odp.na katerina007@azet.sk (diki)

katerka

Mam silno tmave hlasy.:-( a chcem mat ciste blond vlasy.Vie mi dakto poradit, aku farbu by som si mala kupit?Plosim napiste mi dakto na katerina007@azet.sk (THX)