U zubára

marfuška

No ešte sa Ta opýtam takto.A čo rodičia?Ja osobne som bola so synom tiež u zubára,ako psychická podpora a to mal už 20 rokov.Tak isto sa mu ježia vlasy,len čo spomeniem zubára.Ale držal sa statočne.

marfuška

No ved,to sa nenajde nikto kto by tam šiel s Tebou?A čo nejaký kolega alebo kolegyna z práce?My sme sa napríklad v robote dohodli dve a šli sme hned ráno k zubárovi.A najprv som tam poslala kolegynu,ktorá mala velký strach.A dvom nám bolo ¨veselšie.

TZ1

Nie nevadý my to par rokov sa budem vyhýbat zubárov no čo ked tam budem mat zapal mne to truchu vadý ale strach je tam obrovský bolo by premna dobré keby tam išiel kamárat či kamáratka moj strach by zmizol ale takto nezmyzne.

marfuška

TZ1,už to je dost,že si sa vobec posadil do toho kresla a vydržal ten rengen.Tak skús prekonat ten strach avydržat to tam.To vrtanie nie je až zasa taká strašná bolest,a keby aj tak trvá minútu.A ver mi dá sa to vydržat a stojí to za to,ked vieš že Ti bude potom dobre.Nechcem Ta strasit,ale aj mne tiekli slzy u zubára,ked mi nemohol vytrhnut zub.Ale potom tá úlava.Takže opakujem,pozberaj všetku odvahu a čím skor pojdeš,tým skor to budeš mat za sebou.Držím palce.