aky make-up?...pls poradte..

nestle11

ja som prave v anglicku a myslimze mam s tym taky isty problem ale kupila som si celkom fajn makeup..loreal tie su skvele.stoja nejake peniazky ale myslim ze sa to s nimi da

anonym_6805

Sesil ako si si uz precitala tvoja plet je zmiesana. Starostlivost o nu je asi takato:Suche miesta si cisti hydratacnym mydlom a mastne miesta jemnym cistiacim mliekom. Suche casti tonizuj pletovou vodou bez alkoholu a mastne miesta s malym obsahom alkoholu. Takisto krem na suche miesta nansaj mastny a na mastne miesta nemastny. Ja mam taku istu plet neboj sa zvladnes to :-) co sa tyka toho peelingu,tak spomal,rob si ho iba raz do tyzdna a opatrne. Pomoze ti aj pobyt na vlhkom vzduchu,hlavne ked prsi,vyvaruj sa priamemu slnku a dodrziavaj pitny rezim. Vela uspechov zela Amalka :-)

moncika

make up odporucam nejaky nemastny oil skin control, napr. od dermacolu al. max faktor je dobry, no a poobede ked si leskla tak jednucho si priloz hygienicku vreckovku na tvar a ta odsaje vsetku mastnotu, uvidis...

lili2

mas zmiesanu plet sesil. Tak si vyber vhodnu kozmetiku, dobry kremik na normalnu-az zmiesanu plet /POZOR, NIE TIE NA ZMIESANU AZ MASTNU PLET/. hlavne never katalogom, tam su kremy prilis hydratacne, aj tie na zmiesanu plet. Make-up.. noo, mam toho za sebou viac... mozes si vybrat trebars Lóreal, ten je fajn, aj co to prekryje, a puder...pre pripad lesku....a budes mat plet ako babika... ;-) vela zdaru.