moc chcem? alebo ja uz nevem

Príspevok v téme: moc chcem? alebo ja uz nevem
ssamucka...

Mam 13,rysave vlasy a pehy.Strasne moc chcem nejakeho chalana ale mna stale nik nechce .bola som z toho taka zufala ze som zacala chodit do mesta akoze vecer...a tak ..uz presli skORO tri tyzdne od toho co chodim a stlae nic,..ja uz prestavam dufat v svoju takzvanu krasu...:( boze ak chce nekto footo napiste email a ohodnotite..:( bo aj take skraty .co tam chodia tak si ich hocikto vsimne...co mam robit je mozne ze moc chcem>/

ssamucka...

preco by som ti posielala cudziu foto? kedpotrebujem poradit? myslis vazne? ale mne to uz ide na nervy pocuvat ako kto skym chodil a ja stale s nikym a kto sa skym bozkaval a ja z nikym...:( zacinam si mysliet ze niesom az taka ,,pekna,, ze proste nieje o mne zaujem ....a tak :(

konradz

No nemáš sa za čo hanbiť, ak si to naozaj ty, tak viem kde je problém. Si až veľmi pekná a boja sa ťa majú rešpekt. Majú presne také isté obavy ako ty a pretože si vyspelá, tak majú strach z toho že zlyhajú a ty zbadáš, že nemajú skúsenosti. Je to prirodzené, tým musíte prejsť a to je na tom to najkrajšie to dobrodružstvo, ktoré neskôr vyprchá, a ktoré bude raz a navždy preč a budeš ho hľadať znovu a znovu ale zbytočne.

zdenoz

Takže miláčik maličky, pošli a ja ti poviem či máš nádej u chlapcov alebo nie. Ale ver mi medzi nami chlaplmi sa hovorí že kto nemal ryšavú nevie čo je sex, takže ak nie teraz, lebo teraz máš ešte na to čas tak počkaj chvíľu a užiješ si všetkého až budeš mať chcieť mať pokoj. To ti povedia staršie kolegyne.

margaret

"nastastie" som mala tu skusenost,chodit tak do mesta na diskoteeeky apod (v 15tich),ale po 2 mesiacoch ma to preslo pretoze to bolo cele vzdy o tom istom...uprimne-myslim si ze "v meste" je to najhorsie miesto najst si chalana,ak chces niekoho vazne...tam najdes maximalne takeho s ktorym sa budes bozkavat pod branou a na druhy den sa neozve..cest vynimkam

ssamucka...

presne tak !! bozkavaju sa !!!!!!!!!! a mne to chyba nieze chyba teda ani nevem co to vlasne je bo som to este nikdy nerobila..a tak ked nejaky ozraty ..tak si nebude maparat ak to nebudem vedet a ja si to nacvicim.....a co je to vazny vzdtah> kde ho mam ja hladat ak ne v meste ? doma sedet mam?