podporte ma!

janka

Caute zenicky, volam sa Janka a pocas tehotenstva som pribrala 40 kil. podarilo sa mi schudnut 10kil ale mojho muza uz vobec nepritahujem. rozhodla som sa chudnut od prveho novembra. schudla som 4 kila a pokracujem. Jem vsetko ale primerane (mensie davky) a vecer uz len lahko (salat alebo zeleninu). Dam si aj cokoladu ak mam chut lebo aj to potrebuje nase telo!

Angie1

meram okolo 171 cm a vazim 62, mozno uz aj viac...:( dost som pribrala poslednu dobu.. ale staci mi dat 4 kila dole (tolko som mala predtym...) a spevnit postavu a som nadmieru spokojna. Inak pri tom cviceni by som rada ostala najma kvoli zdraviu...a endorfiny su tiez fajn:) A ty Ludus? ako ti to ide? ja mam vkuse svalovku. aspon viem,ze nieco robim...:)

fraisee

ja kombinujem cvicenie vo fitku a doma, na fitko nie je dost casu, takze vacsinou doma s cinkami a barsakymi cvikami ktore najdem ci uz na nete, v casaku alebo z telky. v poslednom case moje kardio pozostava z toho ze zapnem vezu a pustim si nejake DJa a vytancujem sa, cize ani nevnimam ze chudnem. ide o to ze nemozes pozerat na vahu ale na to kolko ti odbudlo z pasu, stehien a pod.

Angie1

nie moc dlho. Najskôr som zacala behavat na orbitreku, asi mesiac a teraz som si nasla par cvikov na posilovanie na doma, kedze nemam nikde nablizku posilku. Mam aspon cinky a s tym sa da posilovat dost svalov...Tie cviky cvicim zatial asi taky tyzden, zvycajne kazdy druhy den a trva to priblizne hodinu. Odporucam si niekde v lekarni (ak je moznost) zmerat percento tuku v tele. Pred polrokom som dost posilovala a vaha neukazovala ziadny pokrok, ale podiel tuku klesol nadherne, aj oblecenie bolo volnejsie:)Ale to som makala v posilke, tak som zvedava ci aj take domace cvicenie bude mat nejake vysledky...

Angie1

Ahoj Ludus, mozem sa k tebe pridat. Ja som tiez zacala cvicit, snazim sa posilovat kazdy druhy den a popri tom nejake to kardio. Este si potrebujem trosku upravit stravu a snad to pojde:)