Ekzém na rukách

aladiva

na dlaniach sa mi zacali vytvarat drobne pupaciky a svrbi to po case to uschne a ide mi koza dolu je to hrozne na pohlad a mam 45 rokou nikdy som nemala taky problem kozna mi dala lieky aj masty a opet sa to vratilo poradte prosim

luckanrbb

helenka, v pripade zaujmu, posli svoju email.adresu.liecba je na prirodnej baze,bez bolesti, liekov, kremov,gelov ci masti

dark smile

ahojte mam 15 rokou a mam exem na celom tele... ale zvlastne je zeto nesvrby,
na tvari mam cervene Flaky a tam su vyrazky... mimochodom mam 107 kil.
bol som aj opalit sa v takzvanom solariu... ale nepomohlo...lekarka mi odobrala krv ze nevie naco som alergicky,,, hlavne ma to trapi natom hrudniku tvari a rukach...prosim pekne pomozte mi

weronika

helenka
toho sa proste už nikdy nezbavíš, dajú sa potlačiť príznaky, ale vždy a vždy sa to bude vraciať. ja mám 20 rokov a takýto problém mám už od malička, občas si to namastím s masťami, ale už ma to nebaví, proste som sa s tým musela zmieriť a už kašlem na to...

karotka

inak neviem, ci toto co nazyvas hnis nie je nahodou iba mokvanie, mne sa toto robi, ked ma to strasne svrbi...tak si na to nedavaj nejake antisepticke veci, ak to fakt nie je hnis, lebo myslim ze to na to nerobi dobre