Helicobacter - liecba

RNG

Richard, strieborna voda mu nepomoze.
Protirakovinne (silnejsie) su: Graviola, beta glukany, B-17, mega davky vitaminu C, lapacho, elagicka kyselina, , Samento a Vilcacora, tekute zeolity, silne enzymi a hromada inych.
Pomocne su lanovy olej, selen, silne antioxidanty atd.
Samozrejme musi zmenit okamzite cele stravovanie, nakoniec vsetky tieto veci boli prediskutovavane v roznych temach ako desatoro na rakovinu, B-17 a ine.

RNG

milantiger. glukonat zinku sa da cmulat, ale ma dost neprijemnu kovovu prichut. V pripade ale zapaleneho hrdla je to lepsie, ako kloktanie

aloe

ivka 1 má pravdu,Aloe vera gel v kombinácii s Aloe Probiotik dokáže helicobaktera odstrániť z tela,len by so ešte doporučila Propolis v tabletkovej forme, sú to čisto prírodné produkty. Ak chceš,dám Ti kontakt:duratnakatka@zoznam.sk

Ivka 1

Nám sa pri helikobaktérovi osvedčila kombinácia aloe a antibiotik na prírodnej báze.Zatiaľ sa ochorenie neopakovalo.

RNG

ODD su stare a davno prekonane cisla z roku 1948, zialbohu sa ich vacsina doktorov napriek dokazom ich kolegov zatate drzi. Davka zinku 50 mg je fajn. Hlavne ked ju neberies permanentne cely zivot.

milantiger@gmail.com

A kde by som mohol zohnat tuto formu glycinatu zinku? To je klasicky zinok?
Tuto diagnozu jej stanovila doktorka, z HB,ktoreho jej nasli v krvi ma vysyp na tvari. Dakujem za rady.